سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ ,11 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۲
مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان:
نهم دی ماه مظهر نفوذ ناپذیری ملت بصیر ایران در مقابل فتنه آمریکایی و صهیونیستی است
 
مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: 9 دی ماه مظهر نفوذ ناپذیری ملت بصیر ایران در مقابل فتنه آمریکایی و صهیونیستی است.
به گزارش عصر هامون؛ عباس صفدری در ویژه برنامه حماسه نهم دیماه که صبح امروز در مسجد جامع زاهدان برگزار شد اظهار داشت: نهم دیماه یکی از وقایع بسیار ماندگار و تاریخی انقلاب اسلامی ایران است بنا بر تعبیر و فرمایش مقام معظم رهبری یکی از قله های فراموش نشدنی و حرکتی تاریخی و برخاسته از بصیرت، شناخت موقعیت و حضور مورد نیاز و درصحنه مردم و حرکتی ارزشمند در فضای غبار آلود و حلقه ای متکی بر ایمان و اراده مردم در تاریخ ایران اسلامی است.
وی افزود: حماسه مردم در نهم دی ماه 88 عاملی بود که با دست قدرت الهی و یاری حسین ابن علی(ع) و روح ایمان و تعهد مردم بصیر و انقلابی ایران مانع نفوذ و فتنه و براندازی نظام اسلامی شد.
وی بیان داشت: بزرگداشت نهم دیماه ماه متعلق به گروه و حزب و تشکل و جریان خاصی نیست همچنان که خلق این حماسه در سال 1388 مختص گروه و جریان خاصی نبود اما قطعا برخی معاندان و باقیماندگان جریان 88 می خواهند این فتنه را در حد یک اختلاف و درگیری شخصی و حزبی و جناحی تنزل بدهند که این خود فتنه ای بزرگ و خیانتی بس بزرگتر است.
صفدری ادامه داد: نهم دیماه مقابله جریان حق با جریان باطل و نفاق و برخورد عاشوراییان با عاشورا ستیزان است، نهم دی ماه مظهر نفوذ ناپذیری ملت بصیر ایران در مقابل فتنه آمریکایی و صهیونیستی است .
وی تصریح کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با تشکیل ستاد مراسم نهم دی ماه و با کمک و همیاری همه اقشار مختلف، موسسات مردم نهاد و دستگاههای اجرایی استان با مشارکت بزرگواران برنامه های مختلفی همچون نشست ها، میزگردها، محافل و نمایشگاهها و مسابقات مختلف فرهنگی و هنری در سطح استان برنامه ریزی کرده است و هفته ای تحت عنوان هفته بصیرت را تعریف کرده است که این ویژه برنامه های به خوبی در سطح استان برگزار شد.
وی در پایان از حضور علما تشییع و تسنن؛ فرهنگیان، دانشجویان؛ اقشار مختلف بسیج؛ دستگاههای امنیتی مسئولان لشکری و کشوری خانواده شهدا و جانبازان؛ هیئات مذهبی؛ اصحاب رسانه و .... قدر دانی کرد.
انتهای پیام
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۵۴۵


ارسال