سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ ,11 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۲
​معاون سیاسی استانداری سیستان و بلوچستان
توسعه سیستان و بلوچستان در گرو آرامش و وحدت محقق می شود/ امروز مشکلات اقتصادی مردم قابل انکار نیست
 
معاون سیاسی استانداری سیستان و بلوچستان آرامش و وحدت را زمینه ساز توسعه سیستان و بلوچستان دانست و افزود: البته مشکلات اقتصادی امروز در جامعه وجود دارد و انکارپذیر هم نیست.
علی اصغر جمشیدنژاد در این خصوص به خبرنگار عصرهامون گفت: در خواستی مبنی بر تجمع در اعتراض به گرانی و مشکلات معیشتی در سیستان و بلوچستان به دست ما نرسیده است، پس هر اقدامی که به صورت تجمع در هر نقطه ای از استان صورت پذیرد که فاقد مجوز و موافقت فرمانداری باشد خلاف قانون و مقررات است.
وی با تاکید براینکه مشکلات اقتصاد امروز در بخشی از جامعه وجود دارد که انکار پذیر نیست و واقعیت جامعه است، ادامه داد: روش مطالبه و حل درخواست این نیست که به صورت غیرقانونی دست به تجمع بزنیم و حرکات ساختارشکانه انجام شود.
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار اعتراض به مشکلات اقتصادی را حق مردم دانست و افزود: امروز افرادی به دنبال سوء استفاده از مشکلات مردم و ضربه زدن به کشور هستند و تلاش می کنند تا از این مطالبه گری به حق مردم به نفع خود استفاده کنند.
این مسئول افزود: جریان های خارجی بسیار علاقمند هستند تا امنیت ایران را دچار چالش کرده و از این محمل برای پیاده سازی اهداف خود بهره ببرند.
وی تصریح کرد: مسئولین امروز دغدغه حل مشکلات مردم را دارند و برای این مسئله برنامه ریزی های صورت گرفته که امیدواریم مثمر ثمر واقع شود.
وی روش حل درخواست مشکلات را بر پایه قانون دانست و افزود: تجربه جهانی نشان می دهد، هیچگاه مشکلات با ناآرامی حل نشده است، بلکه باید بر پایه وحدت و آرامش مشکلات مرتفع شود.
میرشکار معاون امنیتی و انتظامی استانداری سیستان و بلوچستان نیز در حاشیه مراسم 9 دی به خبرنگار عصرهامون گفت: با هرگونه تجمع غیرقانونی در سیستان و بلوچستان برخورد می شود.
 
انتهای پیام//
 
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۵۵۲


ارسال