يکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ ,21 October 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۶
مدس حوزه علمیه توجید میرجاوه:
تبعیت محض ملت ایران از ولایت فقیه حماسه 9دی را به وجود آورد
 
مدس حوزه علمیه توجید میرجاوه گفت: ولایت پذیری و بصیرت مردم حماسه بزرگ 9 دی را خلق کرد و جریان فتنه را شکست داد و مردم با حضور پرشور خود در حماسه 9دی مشت محکمی به دشمنان زدند.
به گزارش سرویس سیاسی عصرهامون ،مولوی قادربخش مرادزهی در مصاحبه با خبرنگار لادیز، اظهار کرد: هنگامی فتنه در کشوری رخنه کند اولین ضربه را به مردم آن کشور وارد می کند و جلوی پیشرفت و ترقی کشور را گرفته و سبب نابودی آن کشور می شود.
وی افزود: دشمنان خارجی قصد داشتند از شکاف ایجاد شده در کشور پس از انتخابات سال 88 سوء استفاده کنند و طرح براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران را طراحی کردند که با امدادهای خداوند، روشنگری رهبر انقلاب و بصیرت ملت ایران،فتنه خنثی شد.
وی با بیان اینکه تبعیت محض ملت ایران از ولیه فقیه، حماسه 9دی را به وجود آورد، خاطرنشان کرد: ولایت پذیری و بصیرت مردم حماسه بزرگ 9 دی را خلق کرد و جریان فتنه را شکست داد و مردم با حضور پرشور خود در حماسه 9دی مشت محکمی به دشمنان زدند.
وی تاکید کرد: حضور پرشور مردم در حماسه 9دی پیامی تاریخی در برداشت و  ملت ایران به دشمنان قسم خورده انقلاب نشان دادند که همیشه با صلابت، پشتیبان انقلاب و نظام جمهوری اسلامی هستند و حضور امروز مردم ایران در صحنه های مختلف نشانه پشتیبانی همیشگی ملت ایران از انقلاب اسلامی است.


انتهای پیام/م.ر
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۵۵۴
مرجع : لادیز


ارسال