سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ ,11 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۹
مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون سپاه سلمان:
حماسه 9دی ملت ایران شکست سنگینی برای دشمنان انقلاب بود
 
مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون سپاه سلمان گفت:دشمنان در حماسه 9دی سال 88 شکست سنگینی از ملت ایران خوردند.
به گزارش سرویس سیاسی عصرهامون ،حجت الاسلام والمسلمین علی عبداللهی در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد:حماسه ۹دی سه پیام بزرگ برای سه گروه مختلف داشت و اولین پیام آن به دشمنان انقلاب و فتنه گرانی بود که سعی در نابودی نظام جمهوری اسلامی داشتند وحماسه ۹دی به دشمنان نشان داد که این انقلاب با هر دسیسه ای نخواهد لرزید چراکه ریشه های انقلاب رور به روز گسترش می یابد و دشمنان نمی توانند با توطئه طرح انقلاب مخملی را در کشور ایران پیاده کنند.
وی افزود:منافقان و فتنه گران داخلی پس از حماسه ۹دی دریافتند که پیوند ملت ایران با انقلاب و ولایت فقیه گسستنی نیست بلکه عشق وعلاقه مردم روز به روز به انقلاب بیشتر خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد:حماسه ۹دی ملت ایران الگویی برای سایر ملت های اسلامی بود و سایر مسلمین جهان دریافتند که در سایه دین و با حفظ ارزش های اسلامی می توانند در برابر توطئه های دشمنان سربلند و پیروز باشند.
حجت الاسلام والمسلمین عبداللهی با اشاره به شکست تاریخی دشمنان در حماسه 9 دی 88، افزود: اگرچه دشمنان در حماسه 9دی سال 88 شکست سنگینی از ملت ایران خوردند اما دشمن حیله گر است و همواره با برنامه و طراحی توطئه های جدید به مقابله با ملت ایران می پردازد بنابراین مردم ما باید هوشیار و بصیر باشند تا در دام نقشه های دشمن نیفتند.

انتهای پیام/م.ر
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۵۵۶
مرجع : لادیز


ارسال