يکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ ,21 October 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۱
فرماندار میرجاوه :
ملت ایران در 9دی یپشتیبانی خود از انقلاب و ولایت فقیه را فریاد زدند
 
فرماندار میرجاوه گفت: ملت ایران در روز ۹دی به میدان آمدند و باری دیگر پشتیبانی خود از انقلاب اسلامی و ولیه فقیه خویش را فریاد زدند.
به گزارش سرویس سیاسی عصرهامون ،محمد میهنی در گفت و گو با خبرنگار لادیز،اظهار کرد: انقلاب اسلامی درس وحدت و انسجام به ملت ایران آموخت و وحدت و همدلی مردم و مسولین مهمترین راز تداوم انقلاب اسلامی است.
وی افزود: وحدت و همدلی مردم با نظام جمهوری اسلامی در برهه های زمانی مختلف مانند هشت سال جنگ تحمیلی, فتنه سال ۸۸ و ایجاد حماسه ۹دی شاهد بودیم و حماسه آفرینی ملت ایران در ۹دی ثابت کرد که با یکدلی و وحدت می توان جنگ نرم دشمن را خنثی کرد.
وی با اشاره به حماسه آفرینی ملت ایران در 9دی 88، خاطرنشان کرد:پیام حماسه ۹دی مردم ایران تاکید بر حفظ وحدت و انسجام و اطاعت محض از مقام معظم رهبری است و همه ما باید در هر شرایطی برای حفظ انقلاب با تبعیت از رهبری اختلافات سلیقه ای خود را کنار گذاشته و در راستای اعتلای ارزش های انقلاب با پشتیبانی از رهبر انقلاب حرکت کنیم .
میهنی تاکید کرد: گاهی دشمنان از برخی اختلافات ایجاد شده در کشور سواستفاده می کنند بسیاری از افراد وقتی پی به توطئه دشمنان بردند در روز ۹دی به میدان آمدند و باری دیگر پشتیبانی خود از انقلاب اسلامی و ولیه فقیه خویش را فریاد زدند.

انتهای پیام/ش
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۵۵۷
مرجع : لادیز


ارسال