پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷ ,24 January 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۰۰
​گزارش عصرهامون از دیکته سعودی ها و رونویسی سربازی
تقلای عضو گروهک ریگی برای گرم ماندن تنور خرابکاری / وقتی تروریست دیروز دلسوز مردم می شود +فیلم
 
عنصر فعال گروهک تروریستی ریگی که دستش به خون تعداد زیادی از مردم شیعه و سنی سیستان و بلوچستان آغشته است، امروز تمام تلاش خود را به کار بسته تا تنور خرابکاری در ایران را داغ نگه دارد.
به گزارش عصرهامون، از چند روز گذشته و به صورت پراکنده برخی شهرهای کشور، شاهد اعتراضاتی بود که نسبت به مشکلات اقتصادی و معیشتی صورت گرفت، اعتراضاتی که در روزهای اول مسالمت‌آمیز و با هدف حل مسائل اقتصادی بوجود آمد اما با گذشت یک روز، جهت شعارها از مطالبات اقتصادی به‌سمت شعار و رفتار‌های ساختارشکنانه تغییر کرد و خیابان‌های برخی نقاط کشور صحنه اغتشاش و آشوب کشاندن شهر و به‌آتش کشیدن اموال عمومی شد.
از همان روز که جهت اعتراضات تغییر کرد برخی از خارج نشین ها مخالف ایران با ذوق زدگی پرچم حمایت از این تجمعات کوچک را به دست گرفتند؛ دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا از جمله افرادی بود که از این اغتشاشات حمایت کرد. وی در بیانیه‌ای که در واکنش به «کامنت‌هایی»‌ که برخی‌ها به‌زبان فارسی زیر پیام‌های وی در صفحه توئیتر نوشته بودند به‌صراحت از اغتشاش‌گران حمایت کرد و خواستار احترام دولت ایران به مردم شد.
 در این بین شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها که توسط عوامل ضد ایرانی هدایت می شوند، مانند سال 88 نقش پررنگی در داغ کردن فضا را بازی کردند، در این بین هشتگی با عنوان #تظاهرات_سراسری، در فضای مجازی راه اندازی شد، آمارها نشان می داد 27 درصد کسانی که با این هشتگ توییت کرده‌اند، از مکانی در عربستان سعودی این توییت‌ها را در توییتر منتشر کرده‌اند کاربران داخل ایران با 26 درصد، کاربران کشور انگلیس با 7 درصد، کاربران کشور فرانسه با 5 درصد، کاربران کشور آلمان با 5 درصد، کاربران کشور امارات با  4درصد در رده‌های بعدی قرار دارند. مابقی را هم کشورهای مختلفی از جمله، کانادا، رژیم صهیونیستی، لهستان، استرالیا، سوئیس، هلند، سوئد و . . . توئیت کرده‌اند.
آمار فوق نشان می دهد خارج نشین ها بسیار تلاش می کنند تا اعتراضات صنفی مردم را جهت داده و بهره برداری سیاسی از آن ببرند.
در این بین نیز حبیب الله بزرگزاده(سربازی) از عناصر گروهک جند الشیطان وابسته به مالک ریگی که پیشتر و در فتنه 88 حمایت خود از فتنه گران را اعلام کرده بود، این بار نیز پیش قدم شد و هم پای سایر عناصر جریان نفاق تلاش کرد تا مردم سیستان و بلوچستان را به خیابان ها بکشد.

حبیب الله سربازی کیست؟
حبیب الله بزرگزاده متولد 1365 فرزند غلام، از عناصر وابسته به گروهک مالک ریگی بوده که در سال 86 و پس از رد زنی دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی کشور در حالی که به کمک چند تروریست دیگر در پی طراحی یک عملیات گسترده علیه مردم شیعه و سنی با هدف التهاب در سیستان و بلوچستان بودند، در مکانی به نام چاه جمال دستگیر می شود.
حبیب الله بزرگزاده پس از دستگیری در اعترافات خود به صراحت بیان می کند که قصد عملیات تروریستی علیه مردم را داشته و برنامه های خود را نیز از گروهک مالک ریگی دریافت می کرده است.
بزرگزاده در زمان حضور در گروهک مالک ریگی همزمان در ماهنامه خط صلح شیرین عبادی نیز فعالیت کرده و تلاش داشت تا پرونده حقوق بشری این عنصر فرمانسوی را تکمیل کند.
عضو گروهک ریگی پس از آزادی از زندانی با تغییر فامیلی خود به سربازی راهی کشورهای مرتجع حوزه خلیج فارس شده و با کمک دستگاه های اطلاعاتی عربستان سعودی فعالیت در حوزه رسانه را آموزش دیده و پس از آن اقدام به راه اندازی کمپین فعالین بلوچ کرده و کمک فراوانی به پر کردن پرونده ضد ایرانی احمد شهید در گذشته و عاصمه جهانگیر گزارش گر ویژه سازمان ملل در امور ایران کرد.
علی ای حال و در حالی که دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران، عربستان سعودی را متهم به دست داشتن در ناآرامی های اخیر در ایران کرده که نقش آفرینی ها گسترده حبیب الله سربازی عنصر وابسته به دستگاه های آل سعود این ادعای مقامات ایرانی را قابل لمس تر می کند.
سربازی که سالها در دستگاه های اطلاعاتی آل سعود و اسرائیل برای تحریک افراد مختلف در ایران درس خوانده امروز وهمزمان با برخی تحرکات در نقاط مختلف ایران تمام تلاش خود را به کار بسته تا مردم سیستان و بلوچستان را به خیابان ها بکشاند.
آرامش این روزها در سیستان و بلوچستان همزمان با برخی تجمعات محدود در برخی شهرهای ایران به خوبی آشکار کرد که مردم این استان هیچگاه برای سخنان تروریستی سابق که امروز ردای حمایت از مردم به تن کرده اند، اهمیتی قائل نیستند و ترجیح می دهند از طرق قانونی مشکلات خود را به سرانجام برسانند.
علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان نیز بارها در تریبون های مختلف از وضع معیشت مردم انتقاد کرده و خواستار پیگری قانونی مطالبات مردم شده اند.
سربازی در حالی این روزها و همنوا با منافقین بر طبل اغتشاش و ناآرامی در ایران می کوبند و تلاش می کند با برانگیختن مسائل قومی مذهبی مردم را علیه نظام بشوراند که سابقه چندساله اش در ریختن خون مردم شیعه و سنی سیستان و بلوچستان باعث بی اعتمادی مردم به او و همفکرانش شده است.
سربازی امروز بار دیگر نشان داد که هیچ جایگاه مردمی نداشته و ندارد و صرفاً جهت قطع نشدن حقوقش مجبور است دیکته سران سعودی را رونویسی کند.
 


انتهای پیام//
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۶۳۲


ارسال