يکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ ,21 October 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۸
در حاشیه راهپیمایی محکومیت آشوبگران و حاميان آنان مطرح شد
پرچم هر کشور تجسم هویت ملی و انسجام اجتماعی است/ حضور مردم در راهپیمایی مشت محکمی بر دهان فتنه گران است
 
جمعی از مسئولین و علمای اهل تشیع و تسنن سیستان وبلوچستان با بیان اینکه پرچم کشور خط قرمز نظام جمهوری اسلامی ایران است، گفتند: کسانی که به پرچم جمهوری اسلامی ایران اهانت می کنند افرادی هستند که وصل به کشورهای بیگانه بوده و آبشخور آنها آمریکا است.
به گزارش عصرهامون، صبح امروز،  اقشار مختلف مردم سیستان وبلوچستان در 19 شهرستان استان علیه آشوب‌های اخیر و در جهت اعلام انزجار خود از این آشوب‌ها راهپیمایی کردند.
مردم ولایتمدار شیعه و سنی استان با حضور خود در خیابان‌های شهر و سردادن شعارهایی علیه اغتشاشگران و اعلام پیروی از ولایت‌فقیه، خشم و انزجار خود را علیه فرصت‌طلبانی که دست به هتک حرمت علیه نظام و ایجاد تخریب و ناآرامی کرده بودند بیان کردند.
این راهپیمایی در مرکز سیستان و بلوچستان  از میدان آزادی آغاز و تا مقابل شهرداری زاهدان ادامه داشت که مردم در این راهپیمایی با شعارهای «مرگ بر آمریکا» «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر فتنه‌گر» از آشوبگران برائت جسته و بار دیگر با انقلاب و ولایت تجدید میثاق کردند.
در همین راستا جمعی از مسئولین و علمای اهل تشیع و تسنن سیستان وبلوچستان در گفت و گو با رسانه های بومی با بیان اینکه پرچم کشور خط قرمز نظام جمهوری اسلامی ایران است، گفتند: کسانی که به پرچم جمهوری اسلامی ایران اهانت می کنند افرادی هستند که وصل به کشورهای بیگانه بوده و آبشخور آنها آمریکا است.
 
پرچم کشور خط قرمز نظام جمهوری اسلامی ایران است
علی اصغر میرشکاری معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان وبلوچستان در حاشیه راهپیمایی محکومیت آشوبگران و حاميان آنان در گفت وگو با خبرنگارعصرهامون با بیان اینکه پرچم جمهوری اسلامی ایران نماد ملی، غرور، افتخار، وحدت و امنیت ملی است، اظهار کرد: پرچم کشور خط قرمز نظام جمهوری اسلامی ایران است کسانی که به پرچم جمهوری اسلامی ایران اهانت می کنند در واقع انسان هایی هستند که به حاکمیت و تمامیت و عظمت جمهوری اسلامی توهین کرده اند.
وی گفت: به هیچ وجه قابل پذیرش و توجیه نیست که کسانی دست به این کار بزنند اینها افرادی هستند که وصل به کشورهای بیگانه هستند و آبشخور آنها آمریکا است و از طریق آمریکا هدایت می شوند و گروه های معاند و دشمن انقلاب هستند تکلیف آنها با ملت مشخص است.
 
اعتراض حق مردم است
معاون امنیتی و انتظامی استاندار با بیان اینکه اعتراض حق مردم است، افزود: آنها حق دارند نسبت به خواسته، مطالبات صنفی و بهبود زندگی خود اظهار نظر و مطالبات خود را بیان کنند حتی حقشان است که نسبت به مسئولین هم انتقاد کنند اما اغتشاش و توطئه و آشوب یک کار ضدانقلابی و برضد امنیت ملی و کشور است تکلیف کاملا مشخص است اینها دو صف جدا از هم هستند.
 
مردم ایران پشتوانه انقلاب اسلامی بوده و هستند
میرشکاری با اشاره به اینکه مردم ایران پشتوانه انقلاب اسلامی بوده و هستند، ادامه داد: مردم سیستان وبلوچستان همه اقشار شیعه و سنی همه آحاد ملت قابل ستایش بوده و بسیار ارزشمند هستند.
 
هیچ ایرانی اقدام به آتش زدن پرچم نمی کند مگر اینکه سرسپردگی یا ماموریتی برای اجانب انجام دهد
علی اصغر جمشید نژاد معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان در حاشیه راهپیمایی در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون اظهار کرد: پرچم هر کشوری نماد ملی همه ملت است که هم برای مردم و هم دولت ارزشمند است.
وی ادامه داد: هیچ ایرانی اقدام به آتش زدن پرچم نمی کند مگر اینکه سرسپردگی، مزدوری یا ماموریتی برای اجانب انجام دهد و گرنه برای هر ایرانی در هر سطحی ملت، میهن، انقلاب و پرچم شان به عنوان نماد ملی ارزشمند است.
معاون سیاسی و اجتماعی استانداری بین کرد: اعتراض نوعی انتقاد است که نسبت به کاستی ها و کمبودها وجود دارد و افراد می خواهند در قالب اقداماتی که در قانون پیش بینی شده اعتراض خود را به گوش مسئولین برسانند.
وی در تکمیل مطلب فوق خاطر نشان کرد: فرق اعتراض با آشوب این است که در اعتراض همه این اقداماتی که در قالب قانون پیش بینی شده در قابل درخواست مجوز و موافقت با آن به دلیل اینکه افراد و مسئولین آن مشخص شوند و معلوم شود که تعرضی به اموال و جان افراد انجام نمی گیرد افرادی تعهد می دهند هیچ ایراد و اشکالی ندارد زیرا ظرفیت قانونی قانون اساسی این اجازه را می دهد اما آشوب این است که بدون مجوز راهپیمایی انجام شود که قاعدتا نیروهای قدرتمند جمهوری اسلامی وظایف تعیین شده ای دارند که با رعایت مدارا آنها را متوقف می کنند.
 
مردم ایران قدر انقلاب را می دانند و برای ارزش ها و استقلال آن اهمیت قائل هستند
جمشید نژاد با بیان اینکه مردم ایران مردمی وفادار، هوشیار و آگاه هستند و قدر انقلاب را می دانند و برای ارزش ها، آزادی، جمهوری اسلامی و استقلال اهمیت قائل هستند، افزود: مردم سیستان وبلوچستان هم به عنوان یک استان پیرامونی به مانند سایر مرزنشینان غیور به مانند مردم مرکز کشور همین روحیات را دارند و به دلیل اینکه مرز نشین هستند ابراز این وفاداری به طور آشکارتر انجام می شود.

مردم سیستان وبلوچستان مردمی فهیم، صبور و جان باخته برای نظام جمهوری اسلامی هستند
عباس صفدری رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان در حاشیه این راهپیمایی به خبرنگار عصرهامون گفت: مردم سیستان وبلوچستان مردمی فهیم، صبور و جان باخته برای نظام جمهوری اسلامی هستند که حضورشان در این راهپیمایی گسترده نشانه پایبندی و همراهی و صمیمیت همیشگی با ارزش های انقلاب اسلامی و دفاع از آن ارزش ها است.
وی گفت: دشمنان نظام اسلامی ما آنهایی که مخالف اقتدار، عزت و عظمت ایران اسلامی هستند و می خواهند ایران اسلامی اصلا با این موقعیت و استراتژی و یژگی هایی که به برکت جمهوری اسلامی برآن استوار است در جغرافیای کرده زمین نباشد این افراد اقدام به آتش زدن پرچم می کنند.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ادامه داد: هر دولتی تلاش می کند به اقتضای شرایط روز خود بهترین خدمات را به مردم بدهد مسائل اخیری هم که پیش آمده مسلما دولت تدابیر بهتر و شایسته تری اتخاذ می کند که امید می رود تجمیع آنها برکات خوبی در راستای کاهش مشکلات مردم داشته باشد.
حضور مردم در راهپیمایی مشت محکمی بر دهان فتنه گران است
امام جمعه اهل سنت میرجاوه گفت: مردم سیستان و بلوچستان همراه با سایر ملت ایران با حضور در این راهپیمایی نشان دادند که تا اخرین لحظه پای آرمان های نظام و تابع ولایت فقیه هستند وبه دشمنان کور دل این انقلاب اجازه فتنه گری نخواهند داد.
مولوی عبدالرحیم ریگیان پور در گفت و گو با خبرنگار لادیز اظهار کرد: راهپیمایی امروز مردم علیه فتنه گران و اغتشاشگران نمایش وحدت ملت ایران در مقابل دشمنان و بدخواهان نظام جمهوری اسلامی و نشانه عشق و محبت به انقلاب و رهبرخویش است.
وی با اشاره به تلاش دشمنان برای جدایی مردم از انقلاب، افزود: حضور مردم در راهپیمایی مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و فتنه گران است و به هم جهان ثابت کرد که مردم ایران کشور و امنیت خود را دوست دارند و در تمام صحنه ها همراه و همگام با نظام جمهوری اسلامی و تابع محض ولایت فقیه هستند.
وی خاطرنشان کرد: استکبارجهانی و ضدانقلاب به دنبال ناامید کردن ملت ایران از انقلاب هستند اما مردم ما همواره از فتنه گران و ضدانقلاب اعلام برائت کردند چراکه مردم ما برای این انقلاب و ایجاد امنیت، شهدای بسیاری تقدیم کردند و اجازه نمی دهند اغتشاشگران با همراهی دشمنان ملت ایران کشور را دچار تشنج کنند.
مولوی ریگیان پوربا بیان اینکه مردم فتنه دشمنان را در نطفه خفه کردند، تاکید کرد: راهپیمایی امروز نشان از وحدت و همبستگی مردم ایران در مقابل فتنه گران است، مردم سیستان و بلوچستان همراه با سایر ملت ایران با حضور در این راهپیمایی نشان دادند که تا اخرین لحظه پای آرمان های نظام و تابع ولایت فقیه هستند وبه دشمنان کور دل این انقلاب اجازه فتنه گری نخواهند داد.

ملت ایران همواره تابع ولایت فقیه هستند
مسئول سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان میرجاوه گفت: حضور مردم شیعه و سنی استان در راهپیمایی و اعلام برائت از فتنه گران نشانه وحدت مردم استان در مقابل تروریست ها و فنته گران است.
حجت الاسلام والمسلمین مهدی هاشمی پور در گفت و گو با خبرنگار  لادیز اظهار کرد: عده ای از دشمنان و معاندان نظام از اعتراض مردم به مسائل اقتصادی سوء استفاده کردند و با ایجاد شوب و فتنه گری در کشور اصل انقلاب و ولایت فقیه را هدف قرار دادند و با همکاری استکبارجهانی سعی در ایجاد اغتشاش در کشور داشتند که با حضور به موقع مردم فتنه دشمنان خنثی شد.
وی افزود: بصیرت و آگاهی مردم در شرایط کنونی بسیار لازم و ضروری است چراکه باوجود توطئه های دشمنان مردم باید هوشیار و آگاه باشند و این راهپیمایی امروز نشان از همین بصیرت مردم در مقابل دشمنان قسم خورده انقلاب است و مردم ما نشان دادند که پیرو ولایت فقیه هستند.
وی خاطرنشان کرد: حضور مردم شیعه و سنی استان در راهپیمایی و اعلام برائت از فتنه گران نشانه وحدت مردم استان در مقابل تروریست ها و فنته گران است، مردم بصیر سیستان و بلوچستان هرگز اجازه نمی دهند فتنه گران آسیبی به نظام جمهوری اسلامی اسلامی بزنند و همواره تابع رهبر انقلاب و حافظ آرمان های این نظام هستند.
حجت الاسلام والمسلمین هاشمی پور با بیان اینکه فتنه دشمنان تمام شدنی نیست، تاکید کرد: بدون شک دشمنان هیچ گاه دست از دشمنی و فتنه گری علیه نظام جمهوری اسلامی برنخواهند داشت اما مردم ثابت کرده اند که مردمی آگاه و بابصیرت هستند و تا مادامی‌که ملت ایرانی پایبند ارزش‌های خود هستند این انقلاب از شر دشمنان در امان می‌ماند.

اجازه نفوذ نمی دهیم
حجت الاسلام ابراهیم گزمه امام جمعه شهرستان هیرمند در حاشیه این مراسم به خبرنگار ندای هیرمند گفت: اینکه دشمن بخواهد در خیال باطل خود خدشه ای به نظام و انقلاب وارد کند، باوری غلط و نادرست است زیرا این مردم اجازه تحرک اضافی به دشمن را نخواهند داد.
وی اغتشاشات اخیر را عامل گول خوردن عده ای در کشور دانست و افزود: لیدرهایی که اغتشاشات را بر عهده دارند منتظر جرقه ای هستند تا بساط فتنه را فراهم کنند.
امام جمعه شهرستان هیرمند عنوان داشت: با این وجود هر برهه از زمان این اتفاقات رخ دهد به میدان خواهند آمد و بساط فتنه و فتنه گر را جمع می کنند.
حجت الاسلام گزمه ابراز کرد: در طول انقلاب اسلامی دشمن بارها از این حوادث به وجود آورده است اما هر بار بصیرت مردم افزایش یافته و دشمن مایوس شده است.

اغتشاشات اخیر توسط کشورهای غربی برنامه ریزی شده بود
سرطایفه بامری با بیان اینکه اغتشاشات اخیر توسط دشمن برنامه ریزی شده بود، گفت: مردم ما حامی و پشتیبان انقلاب اسلامی هستند.
جنگیز نوابی در حاشیه راهپیمایی امروز در گفتگو با خبرنگار دلگان پرس با محکومیت اغتشاشات اخیر، اظهار کرد: اغتشاشات اخیر توسط دشمن و کشورهای غربی برنامه ریزی شده بود.
سرطایفه بامری با تاکید بر اینکه مردم ولایتمدار شهرستان دلگان در همه صحنههای دفاع از انقلاب اسلامی حضوری باشکوه داشته اند، تصریح کرد: آتش زدن پرچم مقدس کشورمان، هتک حرمت به قرآن کریم ، حسینیه ها و توهینبه اعتقادات مردم ما توسط اغتشاشگران، محکوم است.
وی با بیان اینکه مردم ما حامی و پشتیبان انقلاب اسلامی هستند، ادامه داد: مردم در راهپیمایی های سراسر کشورمان در روزهای اخیر پاسخ های کوبنده ای به اغتشاشگران، آشوبگران و دشمنان اسلام و انقلاب داده اند.
نوابی اضافه کرد: در حالی که دشمن با حمایت از فتنه گران سعی داشت در اغتشاشات اخیر شعارهای هنجارشکنانه سربدهند، اما شعارهای همه مردم ولایتمدار و انقلابی کشور امروز مرگ بر آمریکا و مرگ بر استکبار و دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی بود.
سرطایفه بامری عنوان کرد: راه فتنه گران، آشوبگران و اغتشاشگران از مردم کشورمان جدا است.

مردم بار دیگر توطئه گران را ناکام گذاشتند
امام جمعه نیمروز گفت: ملت ایران امروز با حمایت از نظام جمهوری اسلامی ایران بار دیگر توطئه گران را ناکام گذاشتند.
حجت الاسلام و المسلمین محمد راشکی در اجتماع مردم نیمروز در حمایت از نظام جمهوری اسلامی به خبرنگار اوشیدا گفت: فتنه گران و آشوبگران با حضور در کشور به بهانه گرانی در خیابان ها سرازیر و با تخریب اموال عمومی و حمله به اماکن عمومی قصد فروپاشی نظام را داشتند.
وی افزود: خوشبختانه ملت به سرعت از اهداف شوم این خیانتکاران آگاه شدند و راه خود را از فتنه گران جدا و آن ها را تنها گذاشتند که این موضوع سبب ناکامی دشمنان انقلاب شد.
امام جمعه نیمروز تاکید کرد: امروز ملت ایران آل سعود، آمریکا و اسرائیل را ناکام گذاشت و به آن ها نشان داد که اجازه دخالت هیچ کس را در امور کشور نمی دهد.
امام جمعه نیمروز با بیان اینکه ملت ایران پشتیبان ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی است، بیان کرد: برای به ثمر نشستن این نظام هزاران شهید گلگون کفن تقدیم شده بنابراین ملت ایران نمی گذارند این خون ها پایمال شود.
وی ابراز کرد: گرانی و بیکاری در کشور وجود دارد و در این راستا خواهان توجه بیشتر دولت به این مقوله از طریق اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی هستیم.
امام جمعه نیمروز ادامه داد: فتنه گران و اربابان آن ها امروز فهمیدند که در بین مردم جایی ندارند و نمی توانند صفوف بهم پیوسته ملت ایران را از هم بپاشند.

دولت بايد پاسخگو و پيگير مطالبات به حق مردم باشد
كارشناس مسائل سياسي و رئيس شوراي شهرستان خاش گفت: اغتشاشات و آشوب هاي اخير برنامه اي از پيش تعيين شده بود اما بصيرت و بيداري ملت غيور و هميشه در صحنه ايران اسلامي اين توطئه ها و نقشه ها را خنثي كرد.
عيدمحمد قلندرزهي در حاشيه راهپيمايي عظيم و گسترده مردم شهرستان خاش در محكوميت اغتشاش‌گران در گفت و گو با خبرنگار تفتان ما اظهار كرد: مردم اين شهرستان بار ديگر با بصيرت و هوشياري خود، ولايت‌مداري خود را ثابت كردند و به دشمنان نشان دادند كه همواره پشتيبان نظام و رهبري هستند.
وي با بيان اينكه مردم غيور خاش مشت محکمی بر دهان دشمنان و بدخواهان زدند، تصريح كرد: در حال حاضر انقلاب شكوهمند ايران اسلامي به بركت رهبري مدبرانه مقام معظم رهبري و رشادت هاي رزمندگان هشت سال جنگ تحميلي به اوج اقتدار خود رسيده و به يك قدرت برتر جهاني تبديل شده است.
قلندرزهي با بيان اينكه دشمنان قسم خورده ايران اسلامي كه از شكست توطئه هاي خود در كشور مايوس و نااميد هستند، ادامه داد: دشمنان زماني كه همه نقشه هاي جنگ‌های نیابتی علیه ملت قهرمان ايران اسلامي تدارک دیده بودند نقش بر آب دیدند و شکست سنگینی خوردند، به دنبال فتنه ديگري بودند كه اين فتنه هم شكست خورد.
وي با اشاره به حضور گسترده و عظيم مردم خاش در راهپيمايي محكوميت فتنه گران، افزود: امروز بار ديگر مردم اين مرز و بوم آمدند تا فریادشان را به گوش جهانیان برسانند كه تا خون در رگ دارند از انقلاب و نظام دفاع مي كنند و به دشمنان اجازه نفوذ به كشور را نخواهند داد.
اين كارشناس سياسي با بيان اينكه اغتشاشات و آشوب هاي اخير برنامه اي از پيش تعيين شده بود، خاطرنشان كرد: فتنه امتحانی برای مسلمانان است و لذا افرادي كه به دروغ خود را مسلمان و مؤمن نشان می‌دهند در فتنه‌ها مشخص می‌شوند و چه بسا کسانی که سابقه طولانی در انقلابی بودن دارند در روز امتحان و فتنه، رفوزه شده و ماهیت اصلی خود را فاش مي كنند.
وي با اشاره به مشكلات اقتصادي و معشيتي، يادآور شد: مردم حق دارند که برای رفع مشکلات و اقتصادی معترض شوند و از مسئولین مطالبه گری داشته باشند اما عده ای از این موقعیت سواستفاده می کنند و اختلافات و آشوب ها را ايجاد مي كنند كه به نفع مردم و جامعه نيست.
قلندرزهي با بيان اينكه هر مطالبه ای باید از مسیر قانون پيگيري شود، اذعان كرد: مسئولین با صداقت، اخلاص و درستی پاسخگو و پیگیر مشکلات مردم باشند.
رئيس شوراي شهرستان خاش با بيان اينكه بهترین قانونها در نظام اسلامی وجود دارد، اظهار كرد: باید به وسيله قوانین و با رعایت تمام اصول و موازین، مسئولین پاسخگویی منطقی و درست به مردم داشته باشند و مردم را در برآورده کردن مطالباتشان معطل و آزار و اذیت نکنند.
دولت بايد پاسخگو و پيگير مطالبات به حق مردم باشد
كارشناس مسائل سياسي و رئيس شوراي شهرستان خاش گفت: اغتشاشات و آشوب هاي اخير برنامه اي از پيش تعيين شده بود اما بصيرت و بيداري ملت غيور و هميشه در صحنه ايران اسلامي اين توطئه ها و نقشه ها را خنثي كرد.
عيدمحمد قلندرزهي در حاشيه راهپيمايي عظيم و گسترده مردم شهرستان خاش در محكوميت اغتشاش‌گران در گفت و گو با خبرنگار تفتان ما اظهار كرد: مردم اين شهرستان بار ديگر با بصيرت و هوشياري خود، ولايت‌مداري خود را ثابت كردند و به دشمنان نشان دادند كه همواره پشتيبان نظام و رهبري هستند.
وي با بيان اينكه مردم غيور خاش مشت محکمی بر دهان دشمنان و بدخواهان زدند، تصريح كرد: در حال حاضر انقلاب شكوهمند ايران اسلامي به بركت رهبري مدبرانه مقام معظم رهبري و رشادت هاي رزمندگان هشت سال جنگ تحميلي به اوج اقتدار خود رسيده و به يك قدرت برتر جهاني تبديل شده است.
قلندرزهي با بيان اينكه دشمنان قسم خورده ايران اسلامي كه از شكست توطئه هاي خود در كشور مايوس و نااميد هستند، ادامه داد: دشمنان زماني كه همه نقشه هاي جنگ‌های نیابتی علیه ملت قهرمان ايران اسلامي تدارک دیده بودند نقش بر آب دیدند و شکست سنگینی خوردند، به دنبال فتنه ديگري بودند كه اين فتنه هم شكست خورد.
وي با اشاره به حضور گسترده و عظيم مردم خاش در راهپيمايي محكوميت فتنه گران، افزود: امروز بار ديگر مردم اين مرز و بوم آمدند تا فریادشان را به گوش جهانیان برسانند كه تا خون در رگ دارند از انقلاب و نظام دفاع مي كنند و به دشمنان اجازه نفوذ به كشور را نخواهند داد.
اين كارشناس سياسي با بيان اينكه اغتشاشات و آشوب هاي اخير برنامه اي از پيش تعيين شده بود، خاطرنشان كرد: فتنه امتحانی برای مسلمانان است و لذا افرادي كه به دروغ خود را مسلمان و مؤمن نشان می‌دهند در فتنه‌ها مشخص می‌شوند و چه بسا کسانی که سابقه طولانی در انقلابی بودن دارند در روز امتحان و فتنه، رفوزه شده و ماهیت اصلی خود را فاش مي كنند.
وي با اشاره به مشكلات اقتصادي و معشيتي، يادآور شد: مردم حق دارند که برای رفع مشکلات و اقتصادی معترض شوند و از مسئولین مطالبه گری داشته باشند اما عده ای از این موقعیت سواستفاده می کنند و اختلافات و آشوب ها را ايجاد مي كنند كه به نفع مردم و جامعه نيست.
قلندرزهي با بيان اينكه هر مطالبه ای باید از مسیر قانون پيگيري شود، اذعان كرد: مسئولین با صداقت، اخلاص و درستی پاسخگو و پیگیر مشکلات مردم باشند.
رئيس شوراي شهرستان خاش با بيان اينكه بهترین قانونها در نظام اسلامی وجود دارد، اظهار كرد: باید به وسيله قوانین و با رعایت تمام اصول و موازین، مسئولین پاسخگویی منطقی و درست به مردم داشته باشند و مردم را در برآورده کردن مطالباتشان معطل و آزار و اذیت نکنند.
 

حضور حداکثری مردم در راهپیمایی مشت محکمی بر دهان استکبارگران است
نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت چابهار گفت: امروز مردم چابهار با حضور وصف نشدنی خود بار دیگر به دشمنان و به خصوص فتنه گران نشان دادند هیچ گاه از آرمان های انقلاب اسلامی دست نخواهند کشید و با هر دسیسه گری به صورت قاطعانه برخورد خواهند کرد.
حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم غلامی در حاشیه راهپیمایی امروز چابهار برای مقابله با فتنه گران در گفت و گو با چهاربهاران اظهار کرد: همواره دشمنان انقلاب اسلامی ایران با ترفندها و حمله های حیله گرانه درصدد ضربه زدن به مردم ایران است و این بار هم با برپایی فتنه قصد ناامنی در کشور را داشتند.
​وی با اشاره به اقدامات به موقع و آگاهانه نیروهای امنیتی کشور در جلوگیری از اغتشاشات افزود: تا قبل از اغتشاشات رئیس جمهور آمریکا مردم ایران را گرسنه و بی ارزش عنوان می کرد و با توهین های مختلف درصدد بی احترامی به ملت ایران بود و در زمان اغتشاشات هم از فتنه گران حمایت می کرد، امروز ترامپ، اسرائیل و دشمنان کشور بدانند ما هیچ بی احترامی را بی پاسخ نخواهیم گذاشت واین فریاد های مرگ بر آمریکا جوابی برای بی حرمتی های ترامپ است.
​نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت چابهار ادامه داد: افراد گول خورده در هفته های اخیر مردم بیدار ملت را که برای مطالبه و گرانی تجمع کرده بودند با شعارهای ضد انقلابی و اغتشاش گری بدنام کردند ما همواره از دشمنان نظام اسلامی تبری جسته و خواهان مقابله فوری نیروهای امنیتی با عاملین این فتنه ایم.
​وی حضور گسترده مردم چابهار در راهپیمایی امروز را برگ زرنی در کارنامه مردم کشور دانست و اذعان کرد: امروز بزرگ و کوچک، پیر و جوان همه و همه آمده اند تا بار دیگر با آرمان های نظام و انقلاب اسلامی ایران تجدید بیعت کنند.
​حجت الاسلام غلامی انقلاب و رهبری را خط قرمز مردم دانست و خاطرنشان کرد: هر کس که بخواهد به ولایت فقیه و آرمان های انقلاب اسلامی توهین کند فرق ندارد ترامپ باشد یا فتنه گر، این موارد همواره خطوط قرمز ماست و به هیچکس اجازه نخواهیم داد ذره ای از حد خود در این موارد تجاوز کند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۶۷۰


ارسال