پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷ ,24 January 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۳
فرمانده انتظامی شهرستان سرباز :
پایان 17ماه فرار از قانون/ متهمان پرونده قتل جوان سربازی دستگیر شدند
 
فرمانده انتظامی سرباز گفت: متهمان پرونده قتل جوان 30 ساله سربازی پس از 17ماه فرار از قانون در عملیات ضربتی پلیس دستگیر شدند.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون، سرهنگ سیامک مرادی در گفت و گو با خبرنگار پاپایا، با اشاره به دستگیری یک قاتل مسلح پس از ورود به کشور، اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر قتل مردی 30 ساله در سرباز،  بلافاصله بررسی موضوع و شناسایی و دستگیری این قاتل به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: تیمی متشکل از ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان سرباز پس از بررسی صحنه دریافتند قاتل با همکاری سه همدست خود با یک میله آهنی مقتول را به قتل رساند و از صحنه جرم متواری شده است.
فرمانده انتظامی سرباز با اشاره به دستگیری متهمان این پرونده، بیان کرد: ماموران پس از پایش های اطلاعاتی مخفیگاه قاتل را شناسایی کرده و با هماهنگی مقام قضایی، قاتل و 3 همدستش را در یک عملیات ضربتی و غافلگیر کننده دستگیر کردند.
وی ادامه داد: متهمان دستگیر شده بازجویی پلیس و پس از رو به رو شدن با ادله و مستندات محکم کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان سرباز به قتل مرد 30  ساله اعتراف کرده و انگیزه این قتل را اختلافات مالی و ملکی اعلام کردند.
مرادی خاطرنشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شدند.
وی با تاکید بر اینکه نیروی انتظامي حافظ نظم و امنیت مردم بوده و با قاطعیت با بر هم زنندگان نظم و امنيت شهروندان برخورد می کند، گفت: افرادی که قصد دارند دست به اقدامات خلاف قانون زده و موجب برهم خوردن نظم و امنيت شهروندان شوند باید بدانند که نیروی انتظامي همواره هوشیار و بیدار بوده و با آنان برابر قانون و با قاطعیت برخورد خواهد کرد.
فرمانده انتظامی شهرستان سرباز در پایان با اشاره به اینکه همکاری و مشارکت مردم با نیروی انتظامی در ارتقای امنیت اجتماعی امری ضروری است، تصریح کرد: از عموم شهروندان درخواست می شود تا هرگونه حرکت و اقدام مشکوک را با سامانه فوریت های پلیس 110 به پلیس اطلاع رسانی کنند.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۶۷۴


ارسال