جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ ,19 October 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۱
مدیر کمیته امداد میرجاوه خبر داد؛
423 حامی از یتیمان میرجاوه حمایت می کنند
 
مدیر کمیته امداد میرجاوه گفت:تاکنون 423حامی غیربومی از 523 نفر از ایتام میرجاوه حمایت می کنند و ماهانه به ایتام خود کمک رسانی می کنند.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون ،منصور نورا در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد: 423حامی غیربومی از 523 نفر از ایتام میرجاوه حمایت می کنند و ماهانه به ایتام خود کمک رسانی می کنند.
وی با بیان اینکه حمایت از کودکان یتیم آینده بهتری را برای این دانش آموزان فراهم می کند، افزود: کمیته امداد به‌تنهایی قادر به تأمین همه نیازهای محرومان و رفع مشکلات آن‌ها نیست و باید عموم مردم و مسئولان از هر طبقه و قشر با حس مسئولیت اجتماعی به نیازمندان محل و منطقه خود توجه داشته باشند.
وی خاطرنشان کرد: کمک‌های خیران و حامیان به ایتام و نیازمندان را موجب بهبود سطح زندگی آنهاست، همه وظیفه‌داریم در مسیر کاهش فقر و مشکلات خانوارهای نیازمند تلاش کنیم و هریک از افراد جامعه باید به مسئولیت اجتماعی خود به نحو شایسته‌ای جامه عمل بپوشانند و در این صورت است که می‌توانیم به سمت جامعه‌ای سالم و بانشاط و با کمترین مشکلات و معضل حرکت کنیم.
نورا تاکید کرد: کمیته امداد میرجاوه با توزیع سبد غذایی، وسایل گرمایشی، توزیع لوازم التحریر و حمایت از خانواده های مددجو از این قشر از جامعه در مقابل آسیب های اجتماعی حفاظت کند.

انتهای پیام/ش
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۷۱۵
مرجع : لادیز


ارسال