پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷ ,24 January 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۵
امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه :
بیانات رهبر انقلاب برای مردم و مسئولین حجت است/ دولت آمریکا آشکارا به مقابله با انقلاب اسلامی می پردازد
 
امام جمعه اهل سنت میرجاوه گفت: بیانات رهبر انقلاب برای مردم و مسئولین حجت است و این اتحاد و امنیت موجود در کشور حاصل رهبری مدبرانه ایشان در کشور است مسئولین باید بیانات ایشان را سرلوحه کار خویش قرار دهند.
به گزارش سرویس سیاسی عصرهامون ، مولوی عبدالرحیم ریگیان پور در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد: بیانات رهبرمعظم انقلاب بسیار روشنگرانه و سبب افزابش بصیرت و آگاهی مردم و دولتمردان بود بو همان طور که ایشان فرمودند، دشمن هرگز دست از دسیسه برنمی دارد و آمریکا از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون به دنبال توطئه و دشمنی با ملت ایران بوده و اکنون نیز آشکارا به مقابله با انقلاب اسلامی می پردازد.
وی با بیان اینکه بیانات روشنگرانه رهبر انقلاب آرامش را به کشور بازگرداند، افزود: بیانات رهبر معظم انقلاب بسیار راهبردی و حیاتی و سبب تسکین دل ملت بود همان طور که ایشان فرمودند مطالبات اقتصادی حق مردم است اما باید آگاه باشیم دشمنان از این وضیت اقتصادی سواستفاده نکنند که با هوشیاری ملت ایران توطئه دشمنان خنثی شد.
وی با اشاره به دغدغه اقتصادی مردم، خاطرنشان کرد: مردم دغدغه اشتغال و معیشت دارند و مسئولین باید به فکر رفع مشکلات اقتصادی کشور باشند تا دشمن مجال سواستفاده پیدا نکند چراکه دشمنان همواره به دنبال دسیسه هستند و در جریانات اخیر نیز سعی کردند از این اعتراضات برای اغتشاش در کشور استفاده کنند.
مولوی ریگیان پور با یان اینکه دشمنی آمریکا با ملت ایران ادامه خواهد داشت، تاکید کرد: مردم همواره گوش به فرمان رهبر هستند و این بار نیز با حضور به موقع در صحنه توطئه دشمنان را خنثی کردند و تبعیت خود از ولایت فقیه را به رخ جهان کشیدند، همان طور که رهبر انقلاب فرمودند مسئولین نیز باید برای رفع مشکلات اقتصادی مردم وارد عمل شوند.
وی اذعان کرد: بیانات رهبر انقلاب برای مردم و مسئولین حجت است و این اتحاد و امنیت موجود در کشور حاصل رهبری مدبرانه ایشان در کشور است مسئولین باید بیانات ایشان را سرلوحه کار خویش قرار دهند و برای رفع شکلات اقتصادی کشور تلاش کنند چراکه دشمنان در کمین انقلاب نشسته اند و سعی دارند از هر فرصتی برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی استفاده کنند بنابراین مردم و مسئولین باید با افزایش بصیرت به بیانات روشنگرانه رهبرانقلاب گوش بسپارندو به آن عمل کنند.


انتهای پیام/ش
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۷۱۷


ارسال