پنجشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ ,21 February 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۰
فرمانده انتظامی شهرستان چابهار خبر داد؛
پایان فرار 13 ماهه دو قاتل در چابهار
 
از دستگیری دو قاتل فراری پس از 13 ماه از وقوع جرم در یکی از روستاهای این شهرستان خبر داد.
به گزارش عصرهامون به نقل از چهاربهاران، سرهنگ حیدر علی کیخامقدم اظهار کرد: در پی وقوع یک فقره تیراندازی منجر به قتل پدر و پسری در پنجم دی ماه سال 95 واقع در یکی از روستاهای شهرستان چابهار، رسیدگی به موضوع به طور ویژه در دستور کار کاراگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: کاراگاهان پلیس آگاهی پس از چند ماه تحقیقات میدانی و نامحسوس هویت دو قاتل و محل اختفای آنها را که در یکی از روستاهای شهرستان به صورت مخفیانه زندگی می کردند را شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان چابهار بیان کرد: کاراگاهان پلیس با هماهنگی مراجع قضائی و رعایت حقوق شهروندی در عملیاتی غافلگیرانه متهمان را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

وی ادامه داد: در بررسی های به عمل آمده توسط کارشناسان پلیس آگاهی در مورد قتل های انجام شده، قاتلان اعتراف و عنوان کردند با یک دستگاه موتورسیکلت در مسیر راه آنها کمین و به محض اینکه دو مقتول که پدر و پسر بودند به ما رسیدند در حالی که هر دو مسلح به سلاح گرم بودیم با اسحله کلاش به سمت خودرو آنها اقدام به تیر اندازی کردیم که منجر به قتل هر دو نفر آنها شد.

سرهنگ کیخامقدم با اشاره به علت و انگیزه قتل که اختلافات خانوادگی از سوی دو قاتل عنوان شد، خاطرنشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی به منظور سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند .

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۸۳۴


ارسال