جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ ,25 May 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
نوید برهان زهی شهروند خبرنگار جوان بلوچ به دلیل کسب عنوان برتر در همایش که اصلاح طلبان آن را وابسته به طیف اصولگرا می دانستند اخراج شد.
به گزارش عصرهامون، همایش «خبر خوب، رسانه مسئول» با حضور چهره‌های فرهنگی، اجتماعی و سیاسی از جمله عزت الله ضرغامی عضو شورای عالی فضای مجازی و رئیس اسبق سازمان صداوسیما، پرویز فتاح رئیس کمیته امداد خمینی(ره)، ایرج حریرچی قائم مقام وزیر بهداشت، سرهنگ خسروی رییس مرکز اطلاع رسانی نیروی انتظامی کشور، سرهنگ عبدی مدیرکل مطالعات و تحقیقات اجتماعی ناجا، محمدعلی محمدیان (معلم فداکار مریوانی)، جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی 26 دی ماه امسال در حوزه هنری برگزار شد.

از نوید برهان‌زهی شهروند خبرنگار سیستان و بلوچستان نیز در جریان مراسم «خبرنگار خوب» به عنوان یک شهروند - خبرنگار نمونه تقدیر به عمل آمد، اما تنها یک روز بعد او در توئیتر خبر داد که به خاطر حضورش در آن مراسم از کار اخراج شده است.

برهان زهی از جوانان فعال اهل سنت در گفتگو با خبرنگار عصرهامون گفت: این مراسم به همت خبرگزاری فارس در قسمت های مختلف برگزار شد که بنده در بخش خبر به عنوان شهروند خبرنگار برتر انتخاب شدم.

وی افزود: بلافاصله که از تهران و این همایش به شرکت مراجعه کردم بنده را اخراج کردند، به من گفتند راه خود را انتخات کردی، در کار شهروند - خبرنگاریت موفق باشی و توضیح بیشتری ندادند. همه چیز یک دقیقه بیشتر طول نکشید.

این شهروند خبرنگار بلوچ ادامه داد: بنده به هیچ عنوان حاضر نیستم به آن شرکت برگردم و در شان بنده بازگشت مجدد به آن مکان نیست.

گفتنی است برهانی زهی  در شرکت "ت" وابسته به فردی به نام "ب" عضو افراطی و از فعالین فتنه در سیستان و بلوچستان مشغول فعالیت در زمینه صنایع دستی و گردشگری می باشد، فعالیت می کرده است.

رسانه وابسته به این جریان که برهانزهی مدتی در آنجا مشغول فعالیت بود نیز از کنار این موضوع به راحتی گذر کرد و حاضر نشد خبر افتخار آفرینی این جوان بلوچ را پوشش دهد.

علی ای حال برهان زهی به دلیل شرکت در همایشی که متولی آن اصولگرایان بود اخراج شد تا بار دیگر کینه اصلاح طلبان افراطی نسبت به طیف اصولگرا عیان شود.

 
انتهای پیام//
 
 
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۸۷۰


ارسال