شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸ ,22 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۲
در جشنواره روز شکرگزاری در میرجاوه مطرح شد؛
رژیم پهلوی ایران را به کشوری غربگرا مبدل کرده بود/رژیم منحوس پهلوی سر سپرده استکبار جهانی بود
 
جشنواره بومی و فرهنگی به مناسبت روز شکرگزاری ورود امام خمینی (ره)به کشور در میرجاوه برگزار شد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون ، به نقل از پایگاه خبری لادیز؛جشنواره بومی و فرهنگی به مناسبت روز شکرگزاری ورود امام خمینی (ره)به کشور در مسجد صاحب الزمان شهرستان میرجاوه برگزار شد.
جانشین سپاه شهرستان میرجاوه در این مراسم اظهار کرد: دهه فجر مهمترین فرصت برای بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی و اتحاد حول محور ولایت و رهبری، وحدت و همدلی رمز پیروزی ملت ایران در 39 سال عمر با برکت انقلاب اسلامی است.
سرهنگ پاسدار حسین قمبری با بیان اینکه دهه فجر بهترین فرصت برای بیان تبیین اهداف انقلاب اسلامی به نسل جوان است، افزود: پیش از انقلاب، رژیم منحوس شاهنشاهی سر سپرده استکبار جهانی بود و این باعث خشم و قیام ملت ایران علیه رژیم پهلوی شد.
وی خاطرنشان کرد: ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی در 39 سال گذشته هیچ گاه از توطئه افکنی و نقشه‌های شوم دشمنان در امان نبوده‌اند و دشمن از راه های مختلف سعی دارد به ملت ایران و جوانان ما ضربه بزند اما با بیداری و بصیرت ملت ایران و راهنمایی های مدبرانه رهبر معظم انقلاب اسلامی، تمام توطئه های دشمنان تاکنون خنثی شده است.

رژیم پهلوی ایران را به کشوری غربگرا مبدل کرده بود
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه میرجاوه نیز در این مراسم بیان کرد: رژیم پهلوی کشور ما را به کشوری غربگرا و وابسته به غرب  و اقتصاد کشور را به اقتصادی وابسته به غرب مبدل کرده بود اما مردم ایران با شعار نه شرقی و نه غربی انقلاب کردند.
حجت الاسلام والمسلمین اکبرزاده افزود: رژیم شاه با زور سرنیزه سعی داشتند فرهنگ غربی و سبک زندگی غرب را در کشور نهادینه کنند، قبل از انقلاب کشور سیاست دفاعی مستقلی نداشت چرا که از لحاظ توان دفاعی وابسته به آمریکا بودیم اما انقلاب اسلامی به کشور قدرت و عزت بخشید.

وی خاطرنشان کرد: قبل از انقلاب براساس قرارداد کاپیتولاسیون اگر تبعه بیگانه در کشور ما مرتکب جرم یا جنایتی می شد حق دستگیری و مجازات وی را نداشتیم و باید به کشور خود فرستاده می شد تا طبق قوانین آن محاکمه و مجازات می شد ، کشورهای غربی و آمریکا معادن و نفت کشور ما را به یغما می بردند و سطح علمی کشور بسیار پایین بود اما اکنون پس از انقلاب رشد علمی کشور ما 11 برابر سایر کشورهای دنیاست.

انتهای پیام/ش
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۱۰۸۱
مرجع : لادیز


ارسال