چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ ,3 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۷
افتتاح و کلنگ زنی 55 پروژه در ایام الله دهه فجر
 
فرماندار میرجاوه گفت:در ایام دهه فجر امسال تعداد 55 پروژه مختلف در بخش های کشاورزی، آموزشی، برق رسانی، اشتغالزایی در سه بخش لادیز ، مرکزی و ریگ ملک افتتاح می شود.
به گزارش سرویس فرهنگی  عصرهامون ،محمد میهنی در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد: دهه فجر از بزرگترین رویدادهای تاریخی و اجتماعی است و در ایام دهه فجر امسال تعداد 55 پروژه مختلف در بخش های کشاورزی، آموزشی، برق رسانی، اشتغالزایی با اعتباری بالغ بر 50 میلیارد ریال در سه بخش لادیز ، مرکزی و ریگ ملک افتتاح می شود.
وی افزود: سهم بخش لادیز از این اعتبارات دو میلیارد تومان، بخش ریگ ملک یک میلیارد تومان و بخش مرکزی نیز دو میلیارد تومان است که این پروژه ها در بخش های مختلف به بهره برداری می رسد.

وی دهه فجر را دهه پاسخگویی به مردم دانست و خاطرنشان کرد: برنامه های مختلفی در سطح شهرستان میرجاوه در ایام الله دهه فجر برگزار می شود که این برنامه ها شامل حضور مردم و مسئولین در برنامه پرسش و پاسخ از مسئولین، بازدید از مناطق روستایی و رسیدگی و پاسخگویی به مشکلات مردم در بخش های مرکزی، لادیز و ریگ ملک ، اجرای ویژه برنامه های فرهنگی در طول ایام الله دهه فجر و دیدار و نشست هایی با معتمدین، دانشجویان، بانوان و افراد تاثیرگذار شهرستان می باشد.
میهنی ایام الله دهه فجر را یادآور رشادت ها و فداکاری های جوانان در سال 57 عنوان و تاکید کرد:آغاز برنامه های ایام الله دهه فجر با نواختن گلبانگ انقلاب در مدارس شهرستان خواهد بود و غبارروبی مزار شهدای گمنام، دیدار با خانواده شهدا، دیدار با خانواده مددجویان و مستمندان از دیگر برنامه های این ایام است.
وی با اشاره به افتتاح پروژه های مختلف در ایام دهه فجر در میرجاوه، اذعان کرد: کلنگ زنی پروژه های بهسازی چشمه ها، تحویل تانکرهای آب رسانی به روستاهای فاقد دهیاری و مناطق عشایری از محل اعتبارات فرمانداری در ایام الله دهه فجر انجام می شود.

فرماندار میرجاوه تصریح کرد: ایام سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی یادآور حضور با شکوه مردم در صحنه های انقلاب است و دهه فجر فرصت خوبی برای بازخوانی و تحلیل انقلاب اسلامی است و ارتقا آگاهی عمومی به ویژه نسل جوان از ریشه ها، عوامل، ماهیت و اهداف نهضت امام خمینی (ره) و چشم انداز و آینده انقلاب از جمله اهداف برنامه های دهه فجر امسال است.

انتهای پیام/ش
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۱۰۸۷
مرجع : لادیز


ارسال