نسخه قابل چاپ

نسخه وب

داخلی » گزارش خبری » استان

واکنش مدیرعامل شرکت مخابرات سیستان وبلوچستان به یک شکوائیه:

حق و حقوق پرداخت نشده ای به اشخاص وجود ندارد/ این کار نماینده مجلس مغرضانه بوده است

۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۷:۰۹

مدیرعامل شرکت مخابرات سیستان وبلوچستان در واکنش به پیگیری نماینده مجلس در خصوص شکوائیه جمعی از کارکنان شرکت مخابرات استان گفت: حق و حقوق پرداخت نشده ای به هیچ شخص یا اشخاصی وجود ندارد.

به گزارش خبرنگار عصرهامون، در روزهای اخیر متنی در کانال "بانماینده زاهدان یارمحمدی" در فضای مجازی مبنی بر شکوائیه جمعی از کارکنان شرکت مخابرات سیستان وبلوچستان در راستای مطالبات و احقاق حقشان منتشر شد که مدیرعامل شرکت مخابرات استان نسبت به آن واکنش نشان داد.


 


محمودرضا رضایی در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون در این خصوص اظهار کرد: حق و حقوق پرداخت نشده ای به هیچ شخص یا اشخاصی وجود ندارد.

وی گفت: وقتی یک نماینده مجلس دست به چنین کاری می زند، باید قبل از آن به مدیر مربوطه اعلام کند که اینها خواسته شان چیست؛ این کار نماینده مجلس مغرضانه بوده است زیرا دیگران را تحریک بر علیه یک مدیر کرده است.

مدیر عامل شرکت مخابرات استان بیان کرد: لیست پرداختی ها به تمام پرسنل  موجود است و می توانم ارائه دهم.

وی افزود:  این ها بازنشسته هستند و  هر کدام میانگین بین 250 تا 400 میلیون تومان پاداش گرفته اند که هیچ مدیر ارشدی به این میزان پاداش دریافت نمی کند.

وی با طرح این سوال که کدام کارمند در دولت 400-300 میلیون تومان پاداش پایان خدمت دریافت می کند، بیان کرد: ما این میزان پول را پرداخت کرده ایم و معتقدم این اقدام نماینده مجلس مغرضانه بوده است.

انتهای پیام/