چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ ,3 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
در آستانه یوم الله 22 بهمن، علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان، با تبریک ایام‌الله دهه مبارک فجر از آحاد مردم شیعه و سنی جهت شرکت باشکوه در راهپیمایی این روز عظیم، دعوت به عمل آوردند.
به گزارش عصرهامون، در آستانه یوم الله 22 بهمن، علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان در گفت وگو با رسانه های بومی استان با تبریک ایام‌الله دهه مبارک فجر از آحاد مردم شیعه و سنی جهت شرکت باشکوه در راهپیمایی این روز عظیم، دعوت به عمل آوردند.
 مولوی عنایت الله رسولی زاده امام جمعه اهل سنت سرباز در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون ضمن دعوت از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن اظهار کرد: تمام اقشار جامعه زن و مرد باید به این وظیفه شرعی خود یعنی حضور در راهپیمایی عمل کنند زیرا انقلاب ما انقلاب نور، اسلام و دین بود.
وی با بیان اینکه این حضور هر سال باشکوه تر از سال قبل برگزار می شود، افزود: در راهپیمایی فردا حضور میلیونی مردم به دشمن می فهماند که ملت شریف ایران آگاه و بیدار است و به انقلاب و نظام و رهبرانقلاب افتخار می کنند.
امام جمعه اهل سنت سرباز عدم شرکت در این راهپیمایی را خیانت به نظام و انقلاب دانست و گفت: ما مدیرون خون شهدا هستیم زیرا در این راه خون های زیادی دادیم تا خاک و وطن خود و پیروزی را از دست ندهیم.
مولوی رسولی زاده حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن را پاسخی دندان شکن به اغتشاشات اخیر دشمنان دانست و ادامه داد: امسال هم مردم ولایت مدار شیعه و سنی سیستان وبلوچستتان همچون دیگر اقشار ایران اسلامی همگام و همراه در راهپیمایی شرکت کرده و از انقلاب اسلامی ایران دفاع خواهند کرد و بار دیگر با ولایت فقیه و شهدای انقلاب تجدید پیمان خواهند کرد.

حضورگسترده و پرشور مردم در اين راهپيمايي مشت محکمی بر دهان استکبار مي زند
مولوي محمدعلي شهنوازي امام جمعه اهل سنت شهرستان خاش  در گفت و گو با خبرنگار تفتان ما اظهار كرد: اتحاد و همدلی رمز پیروزی انقلاب شكوهمند اسلامی بوده و ما هم در این راه قدم برداریم.
وي با بيان اينكه دشمنان همواره به دنبال تخريب نظام هستند، تصريح كرد: ملت هميشه در صحنه و ولايتمدار ايران اسلامي در روز ۲۲ بهمن بار دیگر پایبندی خود را به آرمان های نظام انقلاب نشان خواهند داد و مشت محكمي بر دهان استكبار جهاني و ايادي آنان خواهند زد.
مولوي شهنوازي گفت: روز ۲۲ بهمن امسال نیز همانند سال هاي اخير خاري در چشم دشمنان انقلاب و نظام اسلامی خواهد بود.
وي با بيان اينكه راهپيمايي 22 بهمن نماد وحدت ملي است، افزود: بدون شك ملت ایران در اين راهپيمايي پاسخ کوبنده به ياوه گويي هاي اخير ترامپ رئيس جمهور جاهل و ديوانه آمريكا خواهند داد و دست آن ها را از نفوذ به ايران اسلامي كوتاه مي كنند.
امام جمعه اهل سنت شهرستان خاش خاطرنشان كرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن مهم‌ترین حرکت انقلابی است که با توان ملت انجام می‌شود و لذا همگان بايد در اين راهپيمايي عظيم شركت كنند.
وي با دعوت از اقشار مختلف مردم شهيدپرور و ولايتمدار ايران اسلامي در راهپيمايي عظيم و مردمي 22 بهمن، اذعان كرد: اين راهپيمايي يك وظيفه شرعي است كه بايد با انجام آن از ناموس، دين و كشور خود در برابر ظلم و ستم استكبار جهاني دفاع كنيم و لذا حضور آگاهانه و با بصيرت در اين راهپيمايي بسيار ضروري و مهم است.
مولوي شهنوازي اظهار كرد: حضور گسترده و عظيم مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ثابت مي كند كه مردم پشتیبان نظام و انقلاب هستند و بدون شك این قدردانی سبب یاس و نااميدي دشمنانی می‌شود.
 
حضور شکوهمند مردم میهن دوست مهرستان پاسخ دندان شکن به منافقین و معاندین نظام
امام جمعه اهل سنت شهرستان مهرستان ضمن دعوت از تمامی اقشار مختلف جامعه جهت حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن، گفت: حضور مردم ولایت مدار و میهن دوست این خطه از کشور پاسخ دندان شکن و کوبنده به معاندین و منافقین کور دل خواهد بود.
مولوی عبدالخالق حسین زهی در گفت و گو با شستون اظهار کرد: ایام الله ۲۲ بهمن یکی از مهم ترین روزها در تاریخ جمهوری اسلامی ایران به دلیل موفقیت نظام اسلامی در آن روز است.
وی افزود: ملت شریف ایران به‌ ویژه مردم ولایت مدار و میهن دوست مهرستان با حضور باشکوه خود در راهپیمایی سال جاری پاسخ دشمنان نظام را خواهند داد.
امام جمعه اهل سنت شهرستان مهرستان ادامه داد: بی شک حضور شکوهمند مردم در این روز پاسخ کوبنده و مشتی محکم بر دهان یاوه گویان، معاندین و منافقین کوردل خواهد بود که در آن سوی مرزها با هدف تخریب نظام در حال فعالیت هستند.
مولوی حسین زهی خاطر نشان کرد: با توجه به حوادث اخیر و به آتش کشیدن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران توسط منافقین، حضور مردم نسبت به سی و نه سال اخیر نیز پر رنگ تر خواهد بود و دشمنان را به یأس فرو خواهند برد.
 
حماسه حضور مردم نمایش اقتدار  انقلاب اسلامی است
امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه  گفت:انقلاب اسلامی مرهون خون هزاران نفر از جوانان این مرز و بوم است و همگان باید از آرمان‌های والای شهیدان محافظت کنیم حضور در راهپیمایی 22 بهمن وظیفه ای همگانی  است.
مولوی عبدالرحیم ریکیان پور در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد: دهه مبارک فجر یادآور دستاوردهای ارزشمندی است که نسل جوان باید قدردان آن باشند و از آنها به نحو شایسته‌ای صیانت کنند.
وی افزود: انقلاب اسلامی مرهون خون هزاران نفر از جوانان این مرز و بوم است و همگان باید از آرمان‌های والای شهیدان محافظت کنیم حضور در راهپیمایی 22 بهمن وظیفه ای همگانی  است و  این حضور برگ زرین دیگری را در دفتر انقلاب اسلامی ثبت می‌کند.
وی با بیان اینکه امام خمینی با تمسک به قرآن و پیامبر (ص) ابرقدرت های جهان را شکست داد، خاطرنشان کرد: امام خمینی با پیروزی انقلاب اسلامی دست استکبار جهانی  را برای همیشه از کشور کوتاه کرد و  این حضور مجدد مردم در جشن پیروزی انقلاب موجب یأس دشمنان و امیدواری دوستان انقلاب می‌شود.
مولوی ریگیان پور  راهپیمایی 22 بهمن را نمایش اقتدار  انقلاب اسلامی دانست و تاکید کرد: دشمنان از  حضور و یکپارچگی ملت ایران وحشت دارند و  ملت ایران بار دیگر با حضور حماسه ای خود در راهپیمایی 22 یهمن مشتی محکم بر دهان دشمنان و بدخواهان نظام جمهوری اسلامی می زنند و با آرمان های امام راحل تجدید میثاق می کنند.
 
ملت ایران بار دیگر دشمنان را ناکام خواهند گذاشت
امام جمعه اهل سنت هامون گفت: با توجه به خدمات نظام به مردم، شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن قدردانی از نظام به شمار می رود.
مولوی عبدالله حسن زهی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا؛ ابراز کرد: عمران، آبادانی، بهداشت، آموزش و پرورش مناسب، دستیابی به تحصیلات عالیه و خودکفایی تنها بخشی از دستاوردهای نظام به مردم به شمار می رود.
وی افزود: دموکراسی در ایران اسلامی حرف اول را می زند در حالی که در زمان رژیم ستم شاهی مردم در حاشیه بودند، امروز مردم حق انتخاب در همه زمینه ها را دارند‌.
امام جمعه اهل سنت هامون بیان کرد: دشمنان انقلاب به ویژه آمریکا و اسرائیل در هنگام راهپیمایی ها و انتخابات چشم به عملکرد ملت ایران می دوزند که خوشبختانه همیشه ملت ایران با حضور چشمگیر خود ثابت کردند پشتیبان نظام و ولی فقیه هستند.
مولوی حسن زهی ادامه داد: ملت ایران در روز ۲۲ بهمن بار دیگر با راهپیمایی به حمایت از نظام و انقلاب خواهند پرداخت و مشت محکمی از این طریق بر دهان اجانب و استکبار خواهند زد.
وی اذعان کرد: دشمنان انقلاب از طرق مختلف سعی در، برهم زدن نظام اسلامی ایران و از بین رفتن وحدت شیعه و سنی دارند اما بدانند که دوستداران انقلاب بسیار بیشتر از آن چیزی است که آنان تصور می کنند و جمعیت میلیونی ملت ایران بار دیگر در ۲۲ بهمن در حمایت از نظام به پا می خیزند.
 
22 بهمن نماد پیروزی جبهه حق بر دنیای کفر است
امام جمعه اهل سنت اسفند شهرستان دلگان گفت: 22 بهمن ماه نماد پیروزی جبهه حق بر دنیای کفر و همچنین این روز سند حقانیت جمهوری اسلامی ایران است.
مولوی بلال مقدسیان در گفتگو با دلگان پرس با اشاره به فرارسیدن سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار کرد: حضور مردم در راهپیمایی روز 22 بهمن ماه پاسخ محکمی به یاوه گویی های سران دنیای کفر و استکبار جهانی است.
امام جمعه اهل سنت اسفند شهرستان دلگان با تاکید بر اینکه مردم قدرشناس کشورمان همیشه در صحنه های انقلاب اسلامی حضوری با شکوه داشته اند، گفت: حضور در راهپیمایی و مراسم 22 بهمن وظیفه آحاد مردم و مسئولان است.
وی با بیان اینکه روز 22 بهمن ماه نماد پیروزی جبهه حق بر دنیای کفر و سند حقانیت جمهوری اسلامی ایران است، ادامه داد: در این روز مردم کشورمان برای همیشه از زیر سلطه طاغوت و دنیای کفر رهایی یافتند.
مولوی مقدسیان با اشاره به اینکه دنای استکبار و در راس آن آمریکا برای نابودی و سرنگونی نظام اسلامی ما همه مسیرها را امتحان کرده است، اضافه کرد: اما با حمایت و پشتیبانی مردم همه این توطئه های دشمنان انقلاب خنثی شده اند.
امام جمعه اهل سنت اسفند شهرستان دلگان بیان کرد: کشورمان در دوران رژیم پهلوی وابسته به بیگانگان بود اما پس از پیروزی انقلاب اسلامی در برخی از زمینه ها به خودکفایی رسیده است.
وی خاطرنشان کرد: مردم استان سیستان و بلوچستان همانطور که در 39 سال گذشته ثابت کرده اند که همواره حامی انقلاب اسلامی هستند، در راهپیمایی روز 22 بهمن حضور پیدا می کنند.
 
دشمنان از حضور مردم هراس دارند
امام جمعه اهل سنت کلات گفت: استکبار جهانی با حساسیت خاصی چشم به راهپیمایی 22بهمن امسال دارد که این مهم نشان دهنده ترس دشمنان از حضور پرشور ملت ایران در دفاع از انقلاب است.
مولوی مرادزهی در گفت و گو با خبرنگار پاپایا، با تاکید بر اینکه حتما در راهپیمایی 22بهمن همراه با همه ملت ایران شرکت خواهم کرد، اظهار کرد: شرکت در راهپیمایی 22بهمن هم یاد آور پیروزی حق بر باطل بوده و هم موجب حفظ انقلاب و امنیت مردم با دلسرد شدن استکبار جهانی می شود.
وی افزود: با توجه به اهمیت دفاع از انقلاب و امنیت کشور، شرکت در هر مراسمی که برای مقابله با ظلم و استکبار باشد و بتواند موجب دلسردی دشمنان اسلام شود واجب شرعی است.
امام جمعه اهل سنت کلات با اشاره به اینکه 22بهمن برگ زرینی در تاریخ ایران به شمار می رود، بیان کرد: دهه فجر یادآور دلاوری های مردان و زنانی است که با شجاعت مثال زدنی در برابر ظلم و ستم ایستادگی کرده و با نثار خون پاک خود درخت انقلاب را آبیاری کردند تا امروزه ما بتوانیم زیر سایه امنیت و آرامش آن زندگی کنیم.
وی با دعوت از عموم ملت شریف ایران برای شرکت پرشور در راهپیمایی ضد استکباری 22 بهمن، تصریح کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران دشمنان از هر فرصتی برای ضربه زدن به انقلاب انقلاب و ملت ایران استفاده کرده اند و دشمنان ما همواره با حساسیت خاصی به این گونه مراسم ها چشم دوخته بودند که شرکت ده ها میلیونی و پرشور در این راهپیمایی موجب دلسرد شدن آنان شده و خواهند فهمید ملت ایران تا پای جان برای دفاع از انقلاب ایستاده اند.
 
مردم آماده بیعت مجدد با انقلاب و‌رهبری هستند
امام جمعه اهل سنت حبیبیه سرباز گفت: برای هر انسان مسلمان و مومنی شرکت در راهپیمایی۲۲ بهمن همچون دفاع از میهن واجب است.
مولوی راشد آسکانی در گفت و‌گو با خبرنگار پاپایا، با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی ایران‌مظهر مردم سالاری دینی است، اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران نمونه بارزی از یک حکومت کاملا مردمی و درعین حال اسلامی است.
وی افزود: پس از انقلاب اسلامی بود که مردم‌از هر قوم و‌مذهبی اجازه پیداکردند برای تایین سرنوشت خود اقدام کرده و‌ آینده خودشان را خود رقم بزنند.
امام جمعه اهل سنت حبیبیه سرباز با تاکید‌براینکه شرکت درراهپیمایی ۲۲بهمن  برای همگان واجب است، بیان کرد: شرکت در راهپیمایی۲۲ بهمن همچون دفاع از خاک میهن است و این مهم برای هر انسان مسلمانی واجب است.
وی ادامه داد: حضور در راهپیمایی۲۲ بهمن به معنای حمایت از انقلاب و رهبری بوده و همچون مشتی محکم به دهان استکبار جهانی است.
آسکانی در ادامه با دعوت از همه ملت ایران برای حضور در راهپیمایی۲۲ بهمن، تصریح کرد: راهپیمایی۲۲ بهمن امسال نیز همچون همیشه برگ زرینی به دفتر پرافتخار ملت ایران خواهد افزود و استکبار جهانی را خار و‌ذلیل می‌کند.
 
حضور میلیونی ملت موجب دلسرد شدن استکبار جهانی می شود
امام جمعه اهل سنت راسک گفت: ملت ایران باید همچون همیشه و با حضوری ده ها میلیونی موجب دلسردی استکبار جهانی شده و بار دیگر با آرمان های شهدا و امام شهدا تجدید پیمان کنند.
مولوی الله داد رئیسی در گفت و گو با خبرنگار پاپایا، با گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران، اظهار کرد: بار دیگر با حضور پرشور ملت شریف ایران در راهپیمایی 22 بهمن، پرچم سرافرازی و افتخار ایران اسلامی در جهان خواهد درخشید و حمایت ملت ایران از کشور و انقلابشان افتخار آفرین خواهد شد.
وی افزود: ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی در طول چهار دهه عمر انقلاب به جهانیان ثابت کرده اند که همواره آماده دفاع از باورهای دینی و انقلابی خود هستند و هیچ گاه به استکبار جهانی اجازه دخالت در امور داخلی ایران را نمی دهند.
امام جمعه اهل سنت راسک با تاکید بر اینکه حتما در راهپیمایی 22 بهمن شرکت خواهد کرد، بیان کرد: شرکت در این راهپیمایی وظیفه هر ایرانی است و ما مردم غیور سیستان و بلوچستان نیز با شور در این مراسم ضد استکباری شرکت خواهیم کرد.
وی با دعوت از عموم ملت ایران برای شرکت در راهپیمایی 22بهمن، گفت: عموم ملت شریف ایران از هر قومیت، مذهب و دینی باید در این شکوه ضد استکباری شرکت کنند تا راهپیمایی 22 بهمن امسال پرشکوهتر و پر خروش تر از هر سال باید و بار دیگر با خروشی انقلابی و حضوری دهها میلیونی مردم ایران مشتی محکم بر دهان استکبار جهانی نواخته شود.
 
22بهمن روزی ماندگار در تاریخ کشور
مولوی دوست محمد درواخ در گفت و گو با پایگاه خبری ندای هیرمند گفت: یوم الله 22 بهمن یکی از روزهای ماندگار در تاریخ کشورمان است که هر سال مردم ایران این روز را گرامی می دارند.
وی افزود: حضور در یوم الله 22 بهمن، با حضور در انقلاب سال 57 تفاوتی ندارد، و امروز نیز باید مردم همانند همان سال های اوایل انقلاب این روز را با شکوه برگزار کنند زیرا چشم دشمن به این روز است.
امام جمعه اهل سنت شهر کهک زهک خاطرنشان کرد: مردم در این روز نشان می دهند که پشت انقلاب و ولایت هستند، و با آرمان های امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی تا پای جان ایستاده اند.
مولوی درواخ اظهار داشت: 22 بهمن طلوع آفتاب اسلام در کشور ایران است و باید مردم مسلمان ما این روز را قدر بدانند و آن را به بهترین شکل ممکن گرامی بدارند.
وی علما  رادر دین اسلام همانند یک پناهگاه دانست و افزود: ما نباید خود را از علما دور بدانیم زیرا اسلام نیاز جدی به علما دارد.
امام جمعه اهل سنت شهر کهک زهک بیان داشت: امروزه ابرهای خطرناکی بر آسمان اسلام سایه افکنده است و مسلمانان و دین مبین اسلام در خطر بزرگری قرار دارد لذا واجب است تا مردم ما گول نخورند و اشتباه نکنند.
 
شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن جوابی راسخ برای بستن دهان دشمنان
امام جمعه موقت اهل سنت چابهار در گفت و گو با چهاربهاران اظهار کرد: ۲۲ بهمن نماد حقیقی پیروزی انقلاب اسلامی ایران است و از هر برنامه دیگر در کشور ارجحیت دارد.
مولوی عبدالواحد بزرگزاده ضمن تبریک این ایام به همه مسلمانان دنیا افزود: قبل از پیروزی انقلاب مردم کشور رها شده و در بدترین شرایط زندگی مشغول کسب و کار بودند ولی امروز مشاهده می شود علاوه بر اینکه آمریکا و دشمنان قسم خورده ما بدترین تحریم ها را اجرا کرده اند، روی پای خود ایستاده ایم و منابع کشورمان را به استعمارگران نمی دهیم.
امام جمعه اهل سنت کنارک نیز در گفت و گو با چهاربهاران تصریح کرد: مرد، زن، پیر، جوان، کودک و بزرگسال وظیفه شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن را دارند چرا که این همبستگی قدرت ایران را چند برابر می کند به طوری که اگر این اتحاد وجود نداشته باشد قدرتی هم وجود ندارد.
عبدالملک ملکی پور با اشاره به نزدیک بودن روز ۲۲ بهمن افزود: این ایام نشانه آرمان های والای اسلامی در کشور است و بر همه مردم اعم از سنی و شیعه برای شرکت در این راهپیمایی وظیفه شرعی و دینی ست تا بار دیگر پیمان خود را به کشور و آرمان های انقلاب نشان دهند‌.
امام جمعه اهل سنت نگور در گفتگو با چهاربهاران عنوان کرد: ۲۲ بهمن امسال از هر مراسمی مهمتر و ارجح تر است چراکه دشمنان سعی بر آسیب زدن کشور را داشتند و اکنون هم با اغتشاشات اخیر فکر می کنند که می توانند خللی در این راهپیمایی ها و نظم کشور ایجاد کنند.
مولوی عبدالرحمن عارفی ادامه داد: گرچه برخی گول خوردگان در خارج از کشور هر مورد بی اساس و یا کمبود هایی که به دلیل تحریم های آمریکایی در کشور بوجود آمده است را کم کاری کشور می دانند ولی مردم آگاه و متعهد ما بدانند رسانه ها و مقامات آمریکا و صهیونیسم هیچ گاه خیرخواه مردم و ملت ایران نبوده اند همچنان که در زمان پهلوی ناموس کشور برای یک آمریکایی بر طبق تعهدات شاه خائن حلال تلقی می شد.
امام جماعت اهل سنت مسجد زین العابدین در گفت و گو با چهاربهاران تاکید کرد: شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن یک تکلیف الهی ست و شیعه و سنی باید باز دیگر با شرکت در این مراسم دهان دشمنان را ببندند و هر کس که بر ضد شعائر انقلاب کارشکنی کند خائن و دشمن ملت ایران محسوب می شود.
مولوی عبدالرحمن ترنجزر تشریح کرد: ملت غیور و فهیم ایران هیچ گاه کشور خود را در اختیار استعمارگران قرار نخواهند داد و شیطان بزرگ آمریکا را در تحریم های اقتصادی که برایشان ایجاد کرده شکست خواهند داد.
رئیس اهل قلم بلوچ چابهار نیز به چهاربهاران گفت: چابهار در مقایسه با قبل و بعد انقلاب زمین تا آسمان تفاوت دارد و دستاورد های حاصل شده و امکانات در دسترس برای معیشت مردم ستودنی ست ولو اینکه مشکلات اقتصادی امروز کشور هم بر اثر تحریم های آمریکایی بوده که با تکیه بر تولید و توان داخلی شکست خواهد خورد.
مولوی سید محمد درتکیده خاطرنشان کرد: مردم آگاه و همیشه حاضر چابهار و کل ایران بار دیگر با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن به دشمن نشان خواهند داد که باج به دشمن نمی دهند و دهان متملقان و دروغ پردازان آمریکایی را در خارج از مرزها می ببندند.
 
حضور منسجم در راهپیمایی ۲۲بهمن پاسخ کوبنده مردم به دشمنان است
امام جمعه موقت ایرانشهر گفت: حضور منسجم مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن  پاسخ کوبنده ای برای همه یاوه گویان و مستکبران بر علیه انقلاب اسلامی است.
حضرت حجت الاسلام محمد تقی افضلی تبار در خطبه های نماز این هفته گفت: به لطف انقلاب اسلامی کشور ما شاهد تغییر و تحولی عظیمی شد که برکات آن امروز پس از گذشت ۴۰سال قابل مشاهده است و بر هیچکس خدمات ارزنده نظام پوشیده نیست.
وی افزود: داشتن یک رهبری عالم، مجاهد و با تدبیر باعث می شود که کشور به پیشرفت و آبادانی دست پیدا کند و ایران اسلامی پس از امام راحل با تدبیر رهبر انقلاب به توانایی بالایی در زمینه های علمی و دفاعی رسیده به گونه ای که دشمن خود به این قدرت ما اعتراف می کند.
وی تصریح کرد: ما فقط به حرف دارای توانایی نظامی و دفاعی نیستیم بلکه با ساخت تجهیزات پیشرفته این مسئله را به جهان ثابت کردیم و اگر کوچکترین خطایی از دشمن سر بزند، تاوان سختی را پس خواهد داد.
امام جمعه موقت ایرانشهر تاکید کرد: دشمن با اعمال فشار و تحریم از ما در مقابل خواسته های شوم اش سازش و نرمش می خواهد، اما به لطف امام و انقلاب ما زیر بار ظلم و ستم هرگز نخواهیم رفت و در ۲۲بهمن امسال جواب دندان شکنی می دهیم.
حجت الاسلام افضلی تبار ابراز کرد: ملت غیور ایران با پیروی از مکتب اهل بیت در برابر کارشکنی دشمن با حضور به موقع در صحنه ها ایستادگی و مقاومت می کنند و با وجود همه مشکلات برای دفاع از میهن تا آخرین نفس آماده و حاضر هستند.
وی بیان کرد: مردم ایران طبق فرمایشات رهبر انقلاب در راهپیمایی ۲۲بهمن ثابت می کنند که در هر شرایطی پای انقلاب خود می مانند و در مواجه با دشمن با هیچ کس شوخی و تعارف ندارند.
وی خاطر نشان کرد: حضور به موقع در صحنه از اصول وفاداری به ولایت و حضور در راهپیمایی از وظایف همگانی ملت ایران است و با این حضور عشق و وفاداریمان به ولایت و میهن را به کل جهان ثابت خواهیم کرد.
امام جمعه ایرانشهر اظهار کرد: حضور منسجم مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن  پاسخ کوبنده ای برای همه یاوه گویان و مستکبران بر علیه انقلاب اسلامی است.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۱۲۵۵


ارسال