پنجشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ ,21 February 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۰
اعمال محدودیت های ترافیکی راهپیمایی 22 بهمن در سیستان وبلوچستان
 
محدودیت های ترافیکی مراسم راهپیمایی روز 22 بهمن در شهرهای مختلف سیستان وبلوچستان اعلام شد.
به گزارش عصرهامون، تمهیدات ترافیکی پلیس برای راهپیمایی 22 بهمن در شهرهای مختلف سیستان وبلوچستان اعلام شد. 
 
زاهدان
علی نام درست رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی سیستان و بلوچستان با اعلام این خبر گفت: محدودیت های ترافیکی راهپیمایی 22 بهمن در زاهدان از بلوار شهید مطهری تقاطع لشگر به سمت میدان آزادی، میدان پاسداران به سمت تقاطع مطهری و پاسداران، تقاطع مطهری و پاسداران به سمت میدان آزادی، میدان امام علی (ع) به سمت میدان آزادی، میدان شهداء به سمت میدان آزادی، تقاطع مصطفی و طالقانی به سمت خیابان آزادی، تقاطع سعدی طالقانی به سمت خیابان آزادی، تقاطع رود طالقانی به سمت خیابان آزادی، خیابان امام تقاطع کفعمی به سمت خیابان آزادی، میدان کارگر به سمت خیابان آزادی و کلیه فرعی های منشعب به خیابان آزادی خواهد بود. 
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان در ادامه از شهروندان خواست ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی نهایت همکاری را با پلیس در محورهای که محدودیت های ترافیکی اعلام شده، داشته باشند. 
 
میرجاوه
محدودیت‌های تردد شهرستان میرجاوه در معابر منتهی میدان شهدا و خیابان امام خمینی(ره)، میدان راه، خیابان تفتان منتهی به مدرسه دخترانه سمیه اعمال می شود.
 
زابل
در شهرستان زابل نیز محدودیت های ترافیکی از میدان پیامبر اعظم تا چهاراه شهدا اعمال خواهد شد.
 
ایرانشهر
برای برگزاری هر چه باشکوه تر شدن این مراسم ملی ۶ مسیر در سطح شهرستان ایرانشهر مسدود می شود که از مقابل فرمانداری شهرستان آغاز و تا مسجد جامع آل الرسول در خیابان طالقانی ادامه دارد.
به گفته رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ایرانشهر تمهیدات ترافیکی این مراسم از میدان قدس تا انتهای خیابان طالقانی شامل مسدود شدن میدان قدس تا میدان ایران پیما، بلوار معلم و بلوچ، خیابان طالقانی و امام خمینی(ره) و تقاطع های متصل به هم، انتهای خیابان ولایت منتهی به میدان ایران پیما و تقاطع خیابان طالقانی است و شهروندان می توانند برای تردد از مسیرهای خیابان شهید درزاده ، خیابان مکران و کمربندی استفاده کنند.
 
چابهار
در چابهار نیز محدودیت ترافیکی در بلوار امام خمینی (ره) اعمال خواهد شد.
 
خاش
حجت الاسلام غلامرضا دهقان رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي این شهرستان در این خصوص بیان کرد که از چهارراه سراوان در خيابان امام خميني(ره) و مقابل مسجد جامع و مسیرهای منتهی به آن اعم کوچه وخیابان های شرقی و غربی تا  تا ميدان شهداء محدودیت تردد وتوقف اعمال خواهد شد.
به گفته وی شاید در خيابان هاي امام خميني(ره) از بيمارستان قديم و خيابان مرادريگي نيز محدودیتهای تردد بنا برضرورت  به صورت مقطعی اعمال شود.
 انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۱۲۵۶


ارسال