پنجشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ ,21 February 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۲
همه می آئیم؛
دعوت سران طوایف شیعه و اهل سنت برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن
 
سران طوایف شیعه و اهل سنت سیستان و بلوچستان از مردم خواستند تا با حضور وحدت آفرین خود در راهپیمایی روز 22 بهمن بار دیگر مشت محکمی بر دهان یاوه گویان آمریکا بزنند.
به گزارش خبرنگار عصرهامون، سران طوایف شیعه و اهل سنت سیستان و بلوچستان با انتشار بیانیه ای در رسانه ها و کانال های منتسب به آن طایفه، مردم را به حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن ماه دعوت کردند.

 
بیانیه طایفه مرادزهی 
«دهه ی فجر، دهه ی تجدید عهد و میثاق ملت ما با انقلاب است، و دهه ی گرامیداشت بزرگ ترین معجزه ی الهی در این روزگارهاست. (امام خامنه ای (مدظله العالی) «۱۹/۱۱/۱۳۶۹»
بسم الله الرحمن الرحیم
بیانیه طایفه مرادزهی به شرح ذیل است
سپاس و ستایش خداوند منان را که توجه و عنایت ویژه اش به ملّت مسلمان و انقلابی ایران، این توفیق بزرگ تاریخی را برای آنان پدید آورد تا با رهبری خردمندانه‌ بزرگمردی از سلاله‌ پاک رسول خدا (ص) ، نظام ارتجاعی و منحط دو هزار و پانصد ساله شاهنشاهی را براندازد و به جای آن ، نظام مترقی جمهوری اسلامی را مستقر سازد.
دهه فجر انقلاب اسلامی سرآغاز طلوع خورشید درخشان انقلاب اسلامی و تبلور شکوه و عظمت نهضتی مبتنی بر تعالیم نبوی در عصر حاضر بوده که توانست حکومتی الهی را در سرزمین پاک ایران تثبیت کند.
امروز در سایه حفظ و صیانت از ارزش‌ها و اصول مترقی انقلاب اسلامی شاهد پیشرفت و عزت روز افزون ایران اسلامی در عرصه های مختلف هستیم که همه این دستاوردهای ارزشمند و گرانسنگ را می‌توان نتیجه مجاهدت ملت ایران با توکل به خداوند دانست .
بی تردید ملت بزرگ ایران با وحدت و ولایت‌مداری خود تاکنون توانسته است قله‌های رفیع سرافرازی را طی کرده و تمامی شیطنت ها و توطئه های نظام استکباری را خنثی کند.
مردم ایران مبارزه با استکبار را از امامی به یادگار دارند که از هیچ چیز جز خدا واهمه نداشت و این یعنی مرگ استکبار و استبداد حرکت ما حرکت هدفدار، سنجیده ، پیوسته، خستگی ناپذیر و سرشار از ایمان و اخلاص تا تحقق جامعه اسلامی است البته نه فقط در گفتار ونوشتار وتبیین؛ بلکه سنگر به سنگر پیش رفتن و خود را به هدف والا رساندن است.
اکنون وظیفه ما انتقال شایسته این میراث گرانبها ، ارزشها و باورهایمان به نسل های بعدی است یعنی انتقال باور حاکمیت بخشیدن به دین خدا و متلاشی ساختن قدرت های پوشالی ، شیطانی وطاغوت.
و حالا  در آستانه سی و نهمین  بهار انقلاب اسلامی طایفه مرادزهی همراه با سرطایفه حاج عبدالعزیز مرادزهی  اعلام می دارد ضمن حضور پرشور در مراسم جشن های دهه فجر انقلاب اسلامی، بخصوص راهپیمایی عظیم 22 بهمن، همه اقشارمختلف ودلسوزان ایران اسلامی را به حضور گسترده در این راهپیمایی دعوت نموده و آمادگی خود را جهت خدمت در تمامی عرصه های مورد نیاز کشور اعلام و دست در دست آحاد ملت تحت رهبریهای حضرت آیت ا... خامنه ای حماسه ای دیگر را در برابر دشمنان اسلام و قرآن رقم زده و در پاسداری از آرمانهای بزرگ امام عزیز و خون پاک و مطهر شهیدان از بذل هیچ چیز دریغ نخواهند ورزید و با توکل به خداوند، پرچم خونرنگ این نظام مقدس را همیشه سر افراز نگه می داریم.

بیانیه ی طایفه کردتمین
به نقل از حاج عبدالنبی کرد: فرا رسیدن سی و نهمین سالگرد انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر را خدمت تمامی ملت شریف و آزاده ایران تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
 انقلابی که به برکت خون هزاران شهید  ورهبری داهیانه امام راحل عظیم الشان و تحمل رنج ها و مصائب بسیار به ثمر نشست.  این انقلاب باعث بیداری در جهان اسلام شد و سایه امید مستضعفان و محرومان جهان گشت .در طی چهل سال از عمر با برکت نظام اسلامی, همواره دشمنان با توطئه ها و دسیسه ها مشغول فعالیت علیه نظام بوده اند, اما  امسال با توجه به تحرکات و آشوبهای آشوبگران این حضور در صحنه و راهپیمایی دشمن شکن ۲۲ بهمن از اهمیت مضاعفی برخوردار است .ضمن اعلام بیعت مجدد وناگسستنی بامقام معظم رهبری اعلام میداریم باحضور پررنگ و فعال در راهپیمایی این روز دشمن شکن ,مشت محکمی بردهان یاوه گویان خواهیم زد و با حضور در صحنه آنها را از نقشه هایی که درباره ایران دارند نا امید خواهیم کرد.


بیانیه طایفه عزیزی
حاج محمدکریم عزیزی به نیابت از طایفه عزیزی به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر بیانیه ای صادر کرد.
به گزارش پایگاه تحلیلی خبری طایفه عزیزی، متن بیانیه به شرح زیر است:
دهه ی فجر، دهه ی تجدید عهد و میثاق ملت ما با انقلاب است، دهه ی گرامیداشت بزرگ ترین معجزه ی الهی در این روزگارهاست.
*امام خامنه ای (مدظله العالی)*
دهه فجر انقلاب اسلامی قطعه نورانی ملتی متعهد . متمدن است که با تکیه بر تعالیم مکتب اسلام و اهل بیت (ع) و قرآن کریم، وعده الهی مبنی بر پیروزی مستضعفان بر طاغوت های زمان را در حق خود محقق ساخت و با دین مداری، مقاومت و استکبارستیزی الگویی برای همه آزادی خواهان و مستضعفین عالم شده است .
دهه فجر یادآور حماسه جانبازی و سلحشوری جوانان غیرتمندی است که با نام پاک خدای تبارک و به فرمان امام بزرگوار خویش با مشت های گره کرده به میدان آمدند تا شاهد شکوفایی دوباره اسلام باشند و پایه های ستمشاهی جباران را فرو ریزند.
بسیج به عنوان نهادی برخاسته از متن انقلاب اسلامی و مردم، نگاهی متمایز و متفاوت از جریان‌های سیاسی به انقلاب، امام و رهبری و همچنین تحولات منطقه‌ای و جهانی داشته و همواره رسالت خود را در پاسداری همه جانبه از انقلاب و دستاوردهای آن دانسته و در این راستا تبعیت از ولایت فقیه، عمل به وصایای جاودانه‌ حضرت امام (ره) و حرکت در چارچوب منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) را سرلوحه‌ خود قرار داده است.
رئیس جمهور دیوانه آمریکا به زعم خود می تواند جلوی اسلام خواهی و آزاد اندیشی را سد نماید که البته این خود گویای ضعف فکری و عقب ماندگی این کشور است و نویدی برای انزوای شیطان بزرگ و شکسته شدن استخوان های تفکرات مادی و لیبرالیستی است .
در پایان ما مردم طایفه عزیزی و تمام طوایف شهرستان قصرقند اعلام می‌داریم که ضمن برائت از آمریکا و اسرائیل غاصب،  بار دیگر با آرمان های مقدس امام راحل(ره)، شهیدان و انقلاب اسلامی تجدید میثاق نموده  و با سرلوحه قرار دادن منویات امام خامنه ای (مدظله العالی) مسیر روشن و پیشرفت روز افزون نظام جمهوری اسلامی ایران را به نظاره می نشینیم و  اعلام می داریم همراه و هم صدا با سیل خروشان ملت ایران در راهپیمایی عظیم روز ۲۲ بهمن فریاد عزت خواهی و ایستادگی سر خواهیم داد.
 
 
بیانیه سرطایفه شاهوزهی
محمدرضا شاهوزهی سرطایفه شاهوزهی روز12بهمن آغازین روزدهه فجرکه مصادف با ورود امام خمینی (ره)به میهن است راتبریک گفت وازمردم انقلابی استان برای شرکت درراهپیمایی 22بهمن وتجدیدمیثاق باآرمانهای انقلاب وامام (ره) دعوت نمود.
دوازدهم بهمن سال 1357 روزی است که معمار کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی(قدس سره الشریف) پس از تحمل سالیان دراز مرارت و ناجوانمردی و سختی از سوی نظام استبداد شاهنشاهی، با افتخار و عزتمندی تمام وارد ایران شد و با ورود عزتمند معظم له، بساط ظلم و جور حاکمان فاسد پهلوی عملاً برچیده شد و ملت ایران با انقلابی بی نظیر و انتخابی آگاهانه، راه استبداد و وابستگی را بر روی خود بستند و نهال استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی در این مرز و بوم کهن کاشته شد.اینجانب، ضمن پاسداشت یوم الله دوازدهم بهمن، سالروز ورود حضرت امام خمینی(ره) به ایران سربلند و عزیز و با گرامیداشت یاد و خاطره ی شهدای پیروزی انقلاب اسلامی که نشان از ایثار این مردم نجیب در راه نیل به آرمان های انقلاب اسلامی است و تبریک و تهنیت آغاز دهه مبارک فجر در سی نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، بدینوسیله از همه آحادمردم انقلابی وهمیشه درصحنه استان دعوت به عمل می آورم که درراهپیمایی یوم الله 22بهمن شرکت نموده تا با ابراز عشق و علاقه خود به ارزش های انقلاب و شهیدان و آرمان های والای امام، تجدید میثاقی دوباره با امام عظیم الشان و رهبر انقلاب بنماییم.

بیانیه طایفه شهنوازی 
بسم رب الشهداءوالصدیقین
دهه فجر یاد آور روزهای شیرین وبه یاد ماندنی انقلاب است با فرارسیدن سی ونهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران ،پیش روندگی انقلاب ونظام اسلامی را در گرو خدامحوری ،دشمن شناسی ،ولایت مداری وپایبندی به آرمانهای بلند شهیدان دانست
انقلاب اسلامی با عزم ،ایمان ونیروی انقلابی ملت ایران حول ولایت ورهبری امام خمینی (رح)د ر22بهمن 1357طومار رژیم شاهنشاهی را درهم پیچید وتأسیس نظام مقدس جمهوری اسلامی را برای دست یابی به اهداف وآرمانهای متعالی خود رقم زد وباگذشت سی ونه سال پیروزی انقلاب اسلامی هم اینک گفتمان منحصر بفرد انقلاب اسلامی جهانی شده است ونظام وملت ایران تحت هدایتهای مدبرانه رهبری معظم انقلاب حضرت امام خمینی (مدظله العالی )با عبوراز گردنه های سخت ودشوار سیاسی اقتصادی فرهنگی ومقابله با بحرانها وفتنه های تولید شده در اتاق فکر نظام سلطه وصهیونیسم مهمترین چالش قدرتهای استکباری در هزاره سوم لقب گرفته است با تکریم وتعظیم به مقام شامخ شهدا همیشه جاوید انقلاب اسلامی ،دفاع مقدس ،مدافعان حرم وبا تبریک طلیعه چهل سال پیروزی انقلاب به ملت شریف وبصیر ایران اسلامی وتأکید برضرورت بازخوانی چرایی شکل گیری انقلاب اسلامی وتبیین حقایق و واقعیات دوران پهلوی وتبیین دست آورهاوپیشرفت های خیره کننده کشور پس از استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی تا به امروز آورده است
تفکر عالمانه مقام معظم رهبری وهدایتگری مدبرانه ایشان بحرانهای سخت ودشوار را برای ملت بصیر ایران اسلامی هموار ساخت تا اقتدار نظام وانقلاب جهانی شود ما طوایف واقوام بلوچ بالخصوص طایفه یزرگ شهنوازی بار دیگر با آرمانهای حضرت امام (رح)وارزشهای والای نظام مقدس اسلامی و ولایت فقیه ورهبری امام خامنه ای عزیز مدظله العالی بیعت مجدد نموده با فریاد یکدلی ،اتحاد و وحدت تمام نقشه ها وتوطئه های دشمن را خنثی نموده وگوش به فرمان حضرت آقا ایستاده ایم تا استکبار جهانی را به زیر پا قرارداده واز آن عبور خواهیم کرد
خبر در حال بروز رسانی...
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۱۲۵۷


ارسال