پنجشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ ,21 February 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
فردا همزمان با راهپیمایی 22 بهمن کلیه دستگاه های امدادی از جمله هلال احمر، آتش نشانی و اورژانس برای بهتر برگزار شدن این راهپیمایی در مراسم حضور دارند.
به گزارش خبرنگار اجتماعی عصرهامون، فردا همزمان باسراسر کشور راهپیمایی 22 بهمن ماه در سراسر استان سیستان و بلوچستان برگزار می شود که کلیه دستگاه های امدادی استان جهت بهتر برگزار شدن این مراسمدر حالت آماده باش قرار دارند.
 
آماده باش کلیه نیروهای هلال احمر در 22بهمن
حسن مصفا معاون جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون، در خصوص وضعیت آماده باش نیروی های هلال احمر گفت: با توجه به اینکه فردا کلیه دواطلبان و امداگران هلال احمر در راهپیمایی 22 بهمن حضور فعال دارند در کنار این ها تمامی نیروهای امدادگر و تیم های عملیاتی و تخصصی جهت پوشش امدادی این مراسم با تجهیزات کامل کمک های اولیه و خودرو نجات در محور های تحت پوشش راهپیمایی در آماده باش کامل هستند تا در صورت وقوع حادثه ای وارد عمل شوند.
 
وی ادامه داد: 20 دستگاه آمبولانس هلال احمر و 10 خودرو نجات جهت کمک به شهروندان در این راهپیمایی در حالت آماده باش قرار دارند.
 
مصفا در پایان شماره 112 را آماده دریافت گزارشات مردمی از وقوع حوادث اعلام و از شهروندان خواست تا از ایجاد مزاحمت و اشغال این شماره خودداری کنند تا بتوانیم در کمترین زمان خدمات ارائه دهیم.
 
استقرار 60 دستگاه آمبولانس در استان 
فریبرز راشدی رئیس فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون ، گفت: از ابتدای صبح فردا تمامی نیروهای فوریت های پزشکی، متخصصین ، امکانات و بیمارستان های دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به حالت آماده باش قرار خواهند داشت.
 
وی ادامه داد: طی فردا در کل حوزه های دانشگاه علوم پزشکی زاهدان 60دستگاه آمبولانس و 160 نیروی فوریت های پزشکی در حالت آماده باش هستند.
راشدی اضافه کرد: همچنین اتوبوس آمبولانس ها و موتور آمبولانس های این دانشگاه نیز در محل راهپیمایی حضور دارند.
 
آماده باش 6 ایستگاه آتش نشانی در محل حضور راهپیمایی
 نجفی زاده روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زاهدان در گفت و گو با عصرهامون با بیان اینکه فردا کلیه ایستگاه های آتش نشانی در آماده باش کامل هستند، خاطر نشان کرد: 6 ایستگاه آتش نشانی در محل های راهپیمایی حضور دارند و کلیه نیروهای مستقر در ایستگاه های ده گانه به حالت آماده باش قرار خواهد داشت تا در سریعترین زمان در حوادث احتمالی حضور پیدا کنند.
 
انتهای پیام/ 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۱۲۶۷


ارسال