پنجشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ ,21 February 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۱
در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن ماه مطرح شد:
حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن نشان دهنده عشق به اصل نظام است/ اجرای فرامین رهبری رمز همبستگی ملت ایران است
 
مسئولین سیستان و بلوچستان در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن عنوان کردند: حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بهترین پاسخ به دشمنان انقلاب است.
به گزارش خبرنگار اجتماعی عصر هامون، راهپیمائی 22 بهمن با شکوه بسیار زیادی در 50 نقطه استان سیستان و بلوچستان در حال برگزاری است و مردم و مسئولین در کنار هم حضوری گسترده در این راهپیمائی دارند.

در حاشیه این مراسم پایگاه خبری عصرهامون گفت و گویی با مسئولین و مردم داشتند که در ادامه می خوانید: 

حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن نشان دهنده عشق مردم به اصل نظام اسلامی است
آیت الله عباسعلی سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زاهدان در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون با اشاره به سالگرد پیروزی 39 سال انقلاب اسلامی اظهار کرد: تردیدی نیست که دشمنان با توجه به شرایط جاری جهان تهدیدها و کارشکنی های فراوانی بر علیه جمهوری اسلامی ایران انجام می شود؛ بحث تحریم را نسبت به ایران اسلامی تشدید می کنند، کارشکنی های فراوانی نسبت به برجام و یاوه سرایی های فراوانی هم علیه جمهوری اسلامی ایران انجام می دهند.
وی در تکمیل مطلب فوق با بیان اینکه در اغتشاشات اخیر کشور یک بخش عمده آن مربوط به توطئه استکبار بود، افزود: حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن نشان دهنده استواری و پایداری آنان بر روی اصول و مبانی انقلاب اسلامی است.
امام جمعه زاهدان گفت: این حضور گسترده به معنای عهد و پیمان بستن با آرمان امام راحل و مقام معظم رهبری و نشان دهنده عشق مردم به اصل نظام اسلامی است.
وی با بیان اینکه گله گذاری های اقتصادی به جای خود محفوظ است، تصریح کرد: مردم اصول انقلاب،رهبری امام امت و رهبر انقلاب را پذیرفته واینکه این نظام؛ نظام دینی است را به جان و دل پذیرفته اند بر این اساس این حضور پرشور امروز مشت محکمی بر دهان همه یاوه سرایان و دشمنان به ویژه استکبار است.
آیت الله سلیمانی ادامه داد: هم دولت مردان و هم حاکمان نظام خود را مقید برای پافشاری بر روی آرمان ها نظام اسلامی میدانند البته یک بخش از تحریم ها و تهدیدهای دشمنان تا حدی دولت مردان را ناموفق کرده است ولی از آن سو باید توجه جدی تری به موضع معیشتی واقتصادی مردم شود چرا که مردم برای نظام اسلامی سنگ تمام می گذراند و دولتمردان باید در مقابل قدردانی از زحمات آنها به معیشت و فرهنگ عمومی توجه کنند.
وی با بیان اینکه محورهای وحدت در درون جامعه اسلامی فراوان وجود دارد، افزود: همه ما پایند به قرآن، نبی مکرم اسلام(ص) و مبانی دین هستیم و اصول، کلیات، رهبر نظام  و خطوط قرمز آن را قبول داریم.

انقلاب اسلامی قدرتی برای مقابله با جهان استکبار است
نماینده ولی فقیه خاطر نشان کرد: شکوه و عظمتی که مردم با حضور خود در 22 بهمن می آفرینند تبلوری از وحدت و تجلی از انسجام ملی است؛ امروز در این راهپیمایی انبوهی از مردم شیعه و سنی در کنار هم هستند و این نشانه وحدت بین شیعه و سنی برای حفظ انقلاب اسلامی است.
وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی یک فکر نوین و اندیشه تازه ای در جهان عرضه کرده است، افزود: دنیا تقسیم بود بر دو قطب شرق و غرب اما با روی کار آمدن انقلاب اسلامی این نوع تقسیم بندی و بلوک بندی ها بر هم ریخت و دیدند گرایش آزاده خواهان جهان نسبت به انقلاب اسلامی چقدر بالا است؛ امروز انبوهی از جوانان اروپایی، آمریکایی و کشورهای آسیایی دلشان با انقلاب اسلامی است به این مناسبت که انقلاب اسلامی قدرتی برای مقابله با جهان استکبار است و چون این حقیقت را کشف کردند سعی کردند که نظام اسلامی را ناکارآمد جلوه دهند و بگویند این نظام، نظام دینی است و دین  برای حاکمیت و حکومت در شرایط جاری توانمند نیست از این باب این کارشکنی ها را انجام دادند؛ اما این ما هستیم که با مسئله پافشاری بر روی ارزش های انقلاب و نظام و با حضور در 22 بهمن به شکل بسیار گسترده می توانیم پاسخ دشمنان را به شکل عملی بدهیم.

ملت ایران با وحدت سال هاست پای انقلاب ایستادند
علیم یارمحمدی نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در گفت و گو با عصرهامون با بیان اینکه سال هاست پیام ملت ایران به استکبار برادری و همدلی ملت ایران است، گفت: از اوایل انقلاب تا کنون ملت ایران پیام وحدت و برادری را در جهان و به دشمنان اسلام مخابره کردند اما دشمنان همچنان پند نمی گیرند.
وی ادامه داد: ملت ایران هنوز همان ملت 39 سال پیش هستند که پای انقلاب ایستادند.

اجرای فرامین رهبری رمز همبستگی ملت ایران است
یار محمدی خاطر نشان کرد: مشارکت اقوام و مذاهب یکی از اساسی ترین ارکان وحدت است که هر چه این وحدت محکم تر باشد پایه های انقلاب مستحکم تر است.
نماینده اهل سنت مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید فرامین رهبر انقلاب را گوش و اجرایی کنیم، خاطر نشان کرد: اجرایی کردن فرامین رهبر انقلاب باعث وحدت هر چه بیشتر می شود و نقشه دشمنان را خنثی می کند.
وی ادامه داد:  ملت ایران همواره با حضور خود درس محکمی به دشمنان می دهند.

ملت مسلمان و شجاع ایران حافظ انقلاب خود هستند
حسینعلی شهریاری نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون گفت: با گذشت 40 سال از پیروزی انقلاب، ملت همان گونه که ملت ایران در بهمن 57 در صحنه حضور داشتند امروز هم در صحنه حضور دارند.
وی افزود: ملت مسلمان و شجاع ایران حافظ انقلاب ایدئولوژیک خود هستند و تا آخرین قطره خون خود از آن محافظت می کنند.

 عربستان دشمن اصلی اسلام ناب محمدی (ص) است
شهریاری با بیان اینکه دشمنان همیشه تلاش مذبوحانه می کنند و قطعنا از آن نتیجه هم نخواهند گرفت، گفت: متاسفانه کشوری که اصطلاح خادم الحرمین شریفین را یدک می کشد دقیقا دشمن اصلی فلسطین و اسلام و اسلام ناب محمدی است و باعث کشتار مسلمانان در یمن و سوریه می شوند؛ امید داریم حاکمان خود فروخته عربستان به خود بیایند و دست از این جنایات بردارند و به اسلام برگردند.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۱۲۸۲


ارسال