پنجشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ ,21 February 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۴
عضو هیئت عالی حل اختلاف قوای سه‌گانه در مراسم راهپیمایی 22 بهمن زاهدان:
سیستان و بلوچستان نماد وحدت و انسجام اسلامی است / این استان باید قلب تپینده اقتصاد در منطقه و کشور شود
 
عضو هیئت عالی حل اختلاف قوای سه‌گانه با بیان اینکه سیستان و بلوچستان نماد وحدت و انسجام اسلامی است، گفت: این استان باید قلب تپینده اقتصاد در منطقه و کشور شود.
به گزارش خبرنگار عصرهامون، سید محمد حسن ابو ترابی فرد در مراسم راهپیمایی 22 بهمن زاهدان با بیان اینکه سیستان و بلوچستان نماد وحدت ملی و انسجام اسلامی است، گفت: این راهپیمایی بزرگ نماد وحدت ملی و انسجام اسلامی و این حضور گسترده لبیک به سخن خدای متعال که فرمودند به ریسمان الهی چنگ بزنید و متفرق نشوید و این اجتماع عظیم پاسخ به دعوت به قرآن کریم در تحکیم پایه های وحدت ملی و انسجام  اسلامی ملت بزرگ ایران است.
 
وی خطاب به مردم سیستان و بلوچستان ادامه داد: شما با این حضور گسترده ارکان وحدت ملی و اقتدار ملت ایران را استحکام بخشیدید.
ابوترابی فرد پیام دیگر این راهپیمایی عظیم را لبیک به مدرسه امام (ره) و راه پیام آفرین رهبر معظم انقلاب عنوان و خاطر نشان کرد: مردان و زنان غیور با حضور در این روز به یادماندنی  با همه وجود اعلام می کنند که بر بیعت خود با راه امام راحل و رهبر معظم انقلاب ثابت قدم و استوار ایستادند.
 
عضو هیئت عالی حل اختلاف قوای سه‌گانه با بیان اینکه حضور ملت ایران بیانگر پیوند ناگسستنی امت با امام خویش است، تصریح کرد: در آستانه چهلمین  سال از عمر مبارک انقلاب اسلامی این حضور بیانگر حیات انقلاب و پیوند استوار ملت عظیم با آرمان های امام (ره) و رهبر معظم و عالی قدر انقلاب اسلامی است و تمام دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی از این سرمایه بزرگ الهام می گیرد.
 
وی گفت: پیام دیگر این اجتماع عظیم و باشکوه عزم و اراده مردم ایران بر فتح قله های بلند اقتدار و عزت است.
وی با بیان اینکه  چادر مشکی بانوان، پرچم پر افتخار عفت آن ها و ایستادگی مردان در راه شهدا بیانگر ایمان راسخ آنان است، افزود: این حضور با شکوه الهام بخش عزم و اراده استوار ملت ایران بر همه قله های عزت و اقتدار آنان است.
ابوترابی فرد در ادامه با بیان اینکه امروز ملت ایران قله های بلندی از اقتدار را فتح کرده اما ما هنوز در آغاز راه هستیم، اظهار کرد: ملت بزرگ ایران در سایه این وحدت و انسجام و پیوند استوار با رهبری خویش و در سایه ایستادگی در راه شهدا به یک قدرت بزرگ سیاسی و یک قدرت افتخار آفرین دفاعی به نماد امنیت در منطقه تبدیل شده است.
عضو هیئت عالی حل اختلاف قوای سه‌گانه با بیان اینکه انقلاب اسلامی ، باید به یک قدرت بزرگ اقتصادی تبدیل شود،  ادامه داد: استان سیستان وبلوچستان باید قلب تپنده اقتصاد در منطقه و کشور باشد.
وی تصریح کرد: درسایه این عزم و وحدت و امنیت راه های عزت و افتخار را خواهیم پیمود و قله هایی از افتخار را فتح خواهیم کرد.
ابوترابی بیان کرد: مردم سیستان و بلوچستان امروز در کنار حرکت عظیم ملت ایران ایستادند تا به تمام اهداف و آرمان های بلند انقلاب در تمام عرصه ها دست پیدا کنند .
عضو هیئت عالی حل اختلاف قوای سه‌گانه پیام دیگر اجتماع عظیم 22 بهمن را پاسخ به دشمنان اسلام که در اندیشه ایجاد اختلاف در جهان اسلام هستند دانست و گفت: کسانی که امروز راه تضعیف ملت اسلام را در اختلافات و نزاع های مذهبی، عقیدتی ،فکری و سیاسی جستجو می کنند باید بدانند این راهپیمایی پیام روشنی برای دشمنان دارد و آن وحدت آحاد ملت ایران برای ایستادگی در مقابل تمامی دسیسه ها و توطئه های دشمنان اسلام و مسلمین است.
 
وی با بیان اینکه دشمن به دنبال این است که دنیا و آخرت ما را تباه کند، خاطر نشان کرد: دشمنان اسلام جنایت هایی در کشورهای همسایه ما در کشور عراق،سوریه، افغانستان و...  مرتکب شدند و مسلمانان را گرفتار آشوب و خونریزی کردند.
 
ابوترابی فرد اضافه کرد: آمریکا برای اینکه منطقه را ناامن و مسلمانان را تضعیف و به نوامیس آنان متعرض شود در سه کشور عراق، افغانستان و پاکستان بیش از چهار و نیم تریلیون دلار هزینه کرده که نتیجه آن قتل عام بیش از 370 هزار نفر در عراق و افغانستان است.
 
عضو هیئت عالی حل اختلاف قوای سه‌گانه با بیان اینکه امنیت امروز ایران دستاورد غیرت، شجاعت ، ایستادگی و مقاومت ملت ایران است، اظهار کرد: آمریکا در افغانستان ، عراق و پاکستان بیش از ۳۷۰ هزار نفر را قتل عام کرده و بیش از 800 هزار نفر را به دلیل آوارگی و بیماری جان باختند که  این ارمغان آمریکا و متحدان آن برای مسلمانان منطقه است.
 
وی با بیان اینکه دشمنان اسلام جهت غارت ثروت ملت بزرگ اسلام به جنگ و خونریزی و کشتار مسلمانان اقدام می کنند، تصریح کرد: آن ها دلارهای نفتی را به منطقه سرازیر می کنند تا بین مسلمانان اختلاف و شکاف ایجاد کنند و با کشتار و قتل عام آنان راه را برای غارت ثروت ها هموار کنند.
وی در ادامه گفت: 22 بهمن بیانگر حیات، نشاط، ایمان، وحدت، عزم و اراده استوار ملت بزرگ ایران برای پیمودن قله های اقتدار و عزت است که تنها در سایه وحدت و انسجام و امنیت و پیوند استوار امت با امام خویش می توان به همه آرمان ها و اهداف دست یافت.
 
ابوترابی فرد فقر را یک معضل اساسی  برای جامعه دانست و گفت: برای مبارزه با فقر باید از سرمایه امنیت، اقتدارسیاسی، وحدت ملی و رهبری برای موفقیت در این عرصه ومبارزه با جنگ و بیکاری بهره گرفت.
 
وی ادامه داد:  اگر از سرمایه و دستاوردهای انقلاب به شایستگی بهره گیریم در همه عرصه ها به پیروزی دست می یابیم.
عضو هیئت عالی حل اختلاف قوای سه‌گانه خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی مفتخر است که در سایه حضور باشکوه ، عزت آفرین و اقتدار آفرین ملت ایران توانسته است در برابر استکبار جهانی ، آمریکای جهان خوار و مزدوران آن بایستد  و با این ایستادگی راه را برای خلق قدرت ملت بزرگ ایران هموار کند.
وی با بیان اینکه اذعان دشمنان بر قدرت ایران ثمره ایستادگی و مقاومت شما است، گفت: موقعیت ژئواستراتژیک، ایفای نقش رهبری در خاورمیانه، قفقاز و آسیای میانه استفاده بهینه از قدرت و خلق قدرت برای ملت ایران و اسلام زمینه پیروزی انقلاب اسلامی را بر آمریکا و متحدینش در تمامی عرصه های تقابل و رویارویی به وجود آورده است.
وی در پایان با بیان اینکه درآستانه برگزاری بزرگداشت دو هزار و 58 شهید بومی استان سیستان وبلوچستان هستیم، اضافه کرد: روز سه شنبه روز اعلام وفاداری ملت عظیم و مردم شریف استان به شهدا و روز ایستادگی در راه شهدا و پاسداری و دفاع از خون مقدس شهدا است که این حضور بیانگر حیات شهدای عالی قدر و بالندگی آرمان ها و اهداف متعالی آنان است.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۱۲۸۳


ارسال