سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹ ,26 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۵
فرمانده سپاه شهرستان میرجاوه عنوان کرد؛
ترسیم و تبیین سیره زندگی شهدا از نیازهای امروز جامعه است
 
به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر مسئولین شهرستان میرجاوه با خانواده شهدای این شهرستان دیدار کردند.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون ، به نقل از پایگاه خبری لادیز؛ همزمان با ایام سالگردپیروزی انقلاب،فرمانده سپاه شهرستان میرجاوه، فرماندار و جمعی از مسئولین این شهرستان با خانواده شهید سعید ریگی و شهید گمشادزهی این شهرستان دیدار کردند.
فرمانده سپاه شهرستان میرجاوه در این دیدار اظهار کرد: مقام شهادت با هیچ یک از پاداش های دنیوی قابل مقایسه نیست،خانواده های شهدا الگو و نمونه آشکار ایثار و مقاومت و سرمایه های جاوید نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند که از مهمترین داشته ها و دارایی خود که همان فرزندانشان بود در راه تثبیت آرمانهای انقلاب گذشتند.

سرهنگ پاسدار علیرضا کرد افزود: آسایش و آرامشی که در جامعه حکم فرماست، مدیون همین فداکاری و ایثارگری‌های خانواده معظم شهیدان، جانبازان، ایثارگران، رزمندگان و آزادگان است که پاداش آنان نزد خدا محفوظ خواهد بود.
 

وی خاطرنشان کرد: خانواده های شهدا در ترویج و اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت و پاسداری از آرمان های امام راحل و دستاوردهای خون شهدا در کشور مهمترین نقش را ایفا می کنند، ترسیم و تبیین سیره و روش زندگی شهداء از نیازهای امروز جامعه است که باید جوانان را به این مسیر هویت بخش سوق داد.


 
"محمد میهنی "فرماندار میرجاوه نیز بیان کرد: باید از فرصت ها برای تجدید خاطره و میثاق با آرمان های شهیدان استفاده کنیم و هر چه قدر رابطه با این خانواده ها از استحکام بیشتری برخوردار باشد کشور و انقلاب در مقابل فتنه و تهاجم بیگانگان و دشمنان مصون تر خواهد بود.

انتهای پیام/ش
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۱۲۸۶
مرجع : لادیز


ارسال