نسخه قابل چاپ

نسخه وب

داخلی » گزارش خبری » اجتماعی

نارضایتی شهروندان زاهدانی از نوسانات بالای برق در 48ساعت گذشته/باران علت اصلی قطعی برق!

۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۶

در 48ساعت گذشته و با بارش باران، قطعی ها و نوسانات برق در زاهدان باعث ابراز ناراحتی و نارضایتی مردم زاهدان از خدمات دهی شرکت توزیع برق شده و خواستار این مشکلات در سریعترین زمان شدند.

به گزارش عصرهامون، از شنبه هفته جاری با بارش باران در نقاط مختلف استان مواجه بودیم اما این بارش در زاهدان باعث نوسانات شدید برقی و قطعی هایی در نقاط مختلف زاهدان در مدت 12تا15ساعت شده بود.

یکی از شهروندان زاهدانی در این زمینه گفت: نوسانات به اندازه ای شدید بود که تنها یک لامپ کم مصرف در منزل ما کار می کرد و هیچ دستگاه و وسیله برقی روشن نمی شد.

بلوچ زهی در گفت و گو با عصرهامون افزود: این نوسانات باعث خاموشی یخچال و فریزر شده بود و خرابی برخی از مواد غذایی را رقم زد.

وی ادامه داد: چرا مسئولان به فکر مردم نیستند و پیش بینی لازم را برای مواجهه با این مسائل را نمی کنند.

یکی دیگر از شهروندان زاهدانی نیز گفت: حدود 15ساعت در مهر شهر زاهدان نوسانات برقی داشته ایم و وسایل برقی به هیچ عنوان روشن نمی شد و مشکلات زیادی برای ما و کودک خردسالم به وجود آمد.

خمر در گفت و گو با عصرهامون افزود: همه ساله با بارش باران در نقاط مختلف شهر زاهدان با مشکل قطعی های مکرر برق و یا تلفن و آب مواجه می شویم و مسئولان با آنکه می دانند باز هم هیچ اقدامی را برای جلوگیری از اینگونه اتفاقات انجام نمی دهند.

وی تاکید کرد: تعدادی از مسایل برقی منزلم براثر نوسانات برق خراب شده اند، چه کسی پاسخگوی ما خواهد بود؟

وی در ادامه خواستار رفع مشکلات و توجه بیشتر مسئولان به این مسایل شد.

مسئول روابط عمومی شرکت توزیع برق زاهدان گفت: این قطعی ها و نوسانات به دلیل باترش باران به وجود آمده بود و با توجه به اینکه اکیپهای اتفاقات برق محدود می باشند، برای راهپیمایی22بهمن آماده باش بودند و پس از اتمام راهپیمایی به محل های اعلام شده اعزام شده و مشکل نوسانات را رفع کردند.

ميلاد شجاعي نصيرآبادی در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون،افزود: وجود نوسانات و قطعی ها به دلیل بارش باران امری طبیعی بود اما به دلیل تعداد زیاد اعلام خرابی ها و آماده باش بودن نیروها به دلیل 22بهمن ترمیم خسارت ها طولانی و زمانبر شده بود.

وی تاکید کرد: درصورتی که به دلیل نوسانات خرابی در دستگاه های برقی شهروندان به وجود آمده است، می توانند با مراجعه به دفتنر حقوقی شرکت توزیع برق استان خسارت خود را دریافت کنند.

انتهای پیام//