پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ ,12 December 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۷
مدیر کل کمیته امداد سیستان و بلوچستان خبر داد:
جمع آوری 320 میلیون تومان در جشن نیکوکاری استان در سال گذشته
 
مدیر کل کمیته امداد سیستان و بلوچستان از جمع آوری 320 میلیون تومان کمک های نقدی در جشن نیکوکاری سال گذشته در استان خبر داد.
رضا اصلی شهرکی در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون اظهار کرد: در آستانه فرا رسیدن عید باستانی نوروز، آیین بزرگ «جشن نیکوکاری» از 16 اسفند به مدت سه روز در استان سیستان و بلوچستان برگزار می شود.
 
وی ادامه داد: کمک های مردمی در بیش از هزار پایگاه های مستقر در مدارس، روستاها، مراکز شهرها و مصلی های نماز جمعه جمع آوری می شود.
 
مدیر کل کمیته امداد سیستان و بلوچستان افزود: این جشن  16 اسفند در سطح پایگاه های مستقر در مدارس ، روز 17 اسفند در سطح معابر شهرها و میادین و 18 اسفند میعادگاه های نماز جمعه با همکاری آموزش و پرورش و بسیج مستضعفین و مراکز خیریه اقدام به جمع آوری می کنند.
 
اصلی شهرکی تصریح کرد: : این کمک ها پیش از آغاز سال نو به دست نیازمندان می رسد.
 
وی ادامه داد: مردم می توانند علاوه بر پایگاه های سیار از طریق خود پرداز های بانک ها و سامانه تلفن همراه با شماره گیری #۸۸۷۷* کمک های خود را واریز کنند. 
 
مدیر کل کمیته امداد سیستان و بلوچستان با بیان اینکه مردم نوع دوست استان  در جشن نیکوکاری پارسال 320 میلیون تومان نقد و 4 میلیارد به صورت کالا  به نیازمندان کمک کردند، پیش بینی کرد که در جشن نیکوکاری امسال این مبلغ افزایش می یابد.
 
 وی افزود: 47 هزار زن سرپرست خانوار و 38 هزار یتیم تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) استان هستند که 276 هزار یتیم زیر 18 سال 12 هزار نفر حامی دارند که به طور مداوم کمک می کنند و امیدواریم به کمک مردم تعداد حامیان بیشتر شوند.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۱۵۲۷


ارسال