سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ ,18 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۸
​نماینده مردم زاهدان در گفتگو با عصرهامون؛
برخی نمایندگان با گرفتن امتیاز، امضای سوال از رئیس جمهور را پس گرفتند/ این رفتارها در شان مجلس نیست
 
عضو مجمع نمایندگان سیستان و بلوچستان پس گرفتن امضای سوال از رئیس جمهور توسط برخی نمایندگان را نتیجه امتیاز گرفتن دانست.
حسینعلی شهریاری در گفتگو با خبرنگار عصرهامون و در واکنش به کم عقل خواندن منتقدان دولت توسط آقای روحانی گفت: این گونه سخنان در شان رئیس جمهور نیست.

وی سخنان رئیس جمهور را توهین صریح به منتقدان دانست و افزود: افرادی که دم از آزادی و پذیرش منتقدان می زند امروز چکشی همه منتقدان را با ادبیاتی نازیبا مورد خطاب قرار می دهد.

نماینده مردم زاهدان ادامه داد: این اولین بار نیست که آقای رئیس جمهور منتقدان را اینگونه خطاب می کند پیشتر نیز بارها این ادبیات را مشاهده کرده بودیم که باید گفت مردم انتظار این گونه سخنان را آن هم از رئیس جمهور ندارند.

وی همچنین در واکنش به کم و زیاد شدن امضاهای سوال از رئیس جمهور نیز گفت: متاسفانه برخی از نمایندگان در قبال گرفتن امتیاز امضای خود را پس می گیرد.

شهریاری بیان کرد: این گونه رفتارها در شان نمایندگان مجلس نیست، بنده به امضاهایی که پای سئوالات از رئیس جمهور کرده ام پایبند هستم.

این نماینده مجلس افزود: بسیاری از مالبخاتگان موسسات مالی بارها با بنده تماس گرفتند و از عدم پیگیری مشکلات خود گلایه داشتند، برخلاف گفته دولتمردان که می گویند مشکلات مردم را حل کرده است اما مردم می گویند دولت واقعیت ها را نمی گوید در هر حال با جدیت پیگیر این موضوع هستم.
 
انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۱۶۰۴


ارسال