دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ ,17 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۵۶
کمبود امکانات ورزشی در شهرستان هیرمند بیداد می کند
 
رئیس هیات ووشو شهرستان هیرمند گفت: بیش از ۱۵۰ نفر ورزشکار در خانه ووشو شهرستان هیرمند حضور دارند که هیچکدام از امکانات کافی بهره نمی بزند.
به گزارش عصرهامون به نقل از ندای هیرمند؛ در کنار ورزش کبدی شاید ووشو و یا کشتی را بتوان‌ محبوب ترین فعالیت ورزش در منطقه سیستان دانست، ورزشکاران سیستان و بلوچستانی با استعداد های درخشان خود در سال های اخیر نشان داده اند که محدودیت های ورزشی مانع پیشرفت آنان نخواهد شد.
احمد عیسی زهی ووشو کار برتر منطقه سیستان است که در سال های اخیر توانسته است مدال های رنگارنگی را برای ووشو منطقه سیستان و شهرستان هیرمند کسب کند.
وی در گفت و گو با خبرنگار ندای هیرمند گفت:15سال سابقه فعالیت حرفه ای در رشته های گوناگون ورزش های رزمی از جمله ،کونگ فو  کیک بوکسینگ ؛ووشو می باشم،تاکنون علی رغم امکانات کم  ورزشی نسبت به سایر شهرستانهای تابع استان در شهرستان هیرمند به توفیق خداوند موفق ب کسب عناوین مختلف کشوری و بین المللی شده ام.
 
 

 
عیسی زهی افزود: هم اکنون نیز در حال فعالیت در حرفه مربی گری می باشم و تا کنون شاگردان با استعدادی از دل جوانان شهرستان هیرمند پرورش داده که توانسته اند به سکوهای بین المللی دست یابند.
رئیس هیات ووشو شهرستان هیرمند همجنین گفت: مهمترین مسئله در پرورش رشته ورزشی ووشو در منطقه سیستان نبود امکانات است، بیش از ۱۵۰ نفر ورزشکار در خانه ووشو حضور دارند که هیچکدام از امکانات کافی بهره نمی بزند.
وی بیان داشت: بیش از ۷۰ درصد جمعیت شهرستان هیرمند زیر خط فقر قرار دارند که این مسئله در رشته ها و امکانات ورزشی نیز صدق می کند.
عیسی زهی بیان داشت: با توجه به اینکه امروزه تنها سرگرمی جوانان شهرستان هیرمند، ورزش است، می طلبد تا مسئولین این شهرستان توجه بیشتری به تهیه امکانات ورزشی داشته باشند.
 
 
انتهای پیام/

 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۱۶۰۷


ارسال