شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ ,14 December 2019
1
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۹
خواب زمستانی شهرداری زاهدان در آغاز بهار/ خبری از خانه تکانی شهر نیست!
 
ساعاتی به پایان سال و آمدن عید نمانده اما شهرداری زاهدان هنوز در خواب زمستانی است و خبری از بازسازی و زیبا سازی شهر و رفع معضلات شهری هم دیده نمی شود.
به گزارش عصرهامون، همانگونه که بسیاری از مردم در آستانه سال نو، کمر همت می بندند و دسته جمعی تلاش می کند تا گرد و غبار یکساله را از خانه و کاشانه خود دور کنند، شهرداری ها هم در بسیاری از شهرهای کشورمان با خانه تکانی شهر و نو نوار کردن آن به استقبال بهار می روند اما موضوع در کلانشهر زاهدان کمی متفاوت تر از سایر نقاط کشور است.

در هر حال نزدیک عید که می شود شهرها حال و هوای دیگری دارند شهرداری ها به فکر می افتند برای زیباسازی خیابانها و کوچه ها و فضاهای شهری اما اینجا قضیه بسیار متفاوت است و انگار نه انگار نزدیک عید است.

گویا در زاهدان وظایف شهرداری تفاوت دارد، چراکه این جا در این ایام هم همان است که بوده و از بازسازی و زیبا سازی شهر و رفع معضلات شهری به شکل سطحی حتی برای خالی نبودن عریضه هم خبری نیست، اگر بازارهای این کلانشهر شلوغ نمی شد و دست فروش ها بساط نمی کردند نشانی از آمدن نوروز نداشت.

در همین خصوص بسیاری از شهروندان زاهدانی ضمن ارسال تصاویری از وضعیت معابر زاهدان و حتی بازارهای اصلی از اوضاع نامناسب شهر گلایه داشته اند که علی رغم تماس چندباره با شهردار زاهدان وی پاسخگو نبود.
 
انتهای پیام//
 
 
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۱۷۲۵


ارسال
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶/۱۲/۲۸ ۰۹:۵۶
واقعاً برای دستگاههای نظارتی و استانداری متأسفیم
یه گزارش از وضعیت بسیار بد تپه های خاک 20 ساله در بلوار پرستار تهیه کنید تا وضعیت اسفناک مدیریت شهرداری زاهدان بیش از پیش برای مردم و مسئولین روشن شود شاید دستگاههای نظارتی از خواب بیدار شوند