سه شنبه ۶ فروردين ۱۳۹۸ ,26 March 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۶
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد
تامین امنیت مطلوب برای شهروندان و مسافران نوروزی/کاهش 21 درصدی تصادفات فوتی در سیستان و بلوچستان
 
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: در تعطیلات نوروز ۹۷ امنیت مطلوبی را برای شهروندان و مسافران ایجاد کردیم و قریب به ۲ میلیون نفر از نقاط گردشگری این استان بازدید کردند.
به گزارش سرویس حوادث عصرهامون، سردار محمد قنبری در صبحگاه عمومی ستاد انتظامی استان اظهار کرد: نیروی انتظامی استان در سال گذشته کارنامه موفقی در همه زمینه‌ها به ویژه پیشگیری از جرایم از خود برجای گذاشته است که این نشان از تلاش شبانه‌روزی پرسنل انتظامی دارد.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: با تلاش شبانه روزی همه همکاران در وقوع سرقت‌ها ۱۲ درصد کاهش و در حوزه جرایم خشن و سرقت‌های مسلحانه موفقیت‌های زیادی را کسب کردیم که آمارها کاهش 6 درصدی در پایان سال را نشان می‌دهد.
این مقام ارشد انتظامی افزود: در مبارزه با موادمخدر ضمن ارتقاء کیفی موفق به کشف ۱۲۵ تن انواع مواد افیونی شدیم که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۶ درصدی را نشان می‌دهد.
قنبری اظهار داشت: در سایر بخش‌ها از جمله قاچاق کالا و تامین امنیت مراسم های مختلف از جمله اعیاد، ماه مبارک رمضان، ماه محرم و همچنین ورود زائران از مرز پاکستان به کشور نیز با تلاش همکاران در سطح استان عملکرد خوبی ارائه کرده ایم.
وی گفت: در تعطیلات نوروز ۹۷ نیز امنیت مطلوبی را برای شهروندان و مسافران ایجاد کردیم و با توجه به رشد ۱6 درصدی تردد مسافران که قریب به ۲ میلیون نفر از استان بازدید کردند امنیت خوبی را برقرار کردیم و این نوید بخش ظرفیت گردشگری استان است که از شاخص های مهم این ظرفیت امنیت مطلوب در سطح استان بوده است.
این مسؤول افزود: برخلاف افزایش 16درصدی ترددها در سطح جاده‌های استان خوشبختانه امسال شاهد کاهش 21درصدی تصادفات فوتی در سطح استان بودیم که این امر نشان از ارتقاء فرهنگ ترافیکی شهروندان و مسافران نسبت به سال‌های گذشته است.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در پایان با اشاره به اینکه تلاش مضاعف همراه با قانونمداری و رعایت حقوق شهروندی و تحقق شعار سال از الویت مهم پلیس استان در سال جدید است، خاطرنشان کرد: خدا را شاکریم که در تعطیلات نوروز امسال شاهد کاهش تصادفات بودیم و اینجانب از همه همکاران و خانواده‌هایشان کمال تشکر را دارم و امیدوارم در سال جدید نیز این روند ادامه داشته باشد و بتوانیم امنیت پایدار را در سراسر استان به نحو شایسته برقرار کنیم.
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۱۹۴۷


ارسال