سه شنبه ۶ فروردين ۱۳۹۸ ,26 March 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۶
سرگیجه اصلاح طلبان سیستان و بلوچستان!
 
تغییرات در استانداری سیستان و بلوچستان زمینه ساز جنگ داخلی احزاب اصلاح طلب بر سر مهره چینی بیشتر شده است.
به گزارش عصرهامون، اصلاح طلبان افراطی سیستان و بلوچستان بعد از عزل حامی درجه یک خود و طبع آن حذف مهره های وابسته به وی از نهادهای تصمیم گیر، حمله به دوستان سابق را به بهانه سهم خواهی آغاز کرده اند.

در این بین و بعد از راه اندازی کمپین عزل محبی نیا توسط تندروهای اصلاح طلب، امروز رسانه های به اصطلاح گمنام این جریان که با هدایت یکی از نمایندگان سابق قلم رقصانی می کنند، فاز تازه تخریب احزاب اصلاح طلب را کلید زده اند.

در این بین رسانه تازه تاسیس این جریان که بعد از اولین انتصاب استاندار جدید و با هدف تخریب وی راه اندازی شده در خبری مدعی حمله حامیان دانیال محبی به بیانیه حزب اصلاح طلب اعتماد ملی شده است.

نکته جالب اما اینکه فردی که این رسانه آن را به عنوان حامی استاندار فعلی معرفی کرده و مدعی مشاوره او به محبی نیا برای انتخاب گزینه های "اصولگرا" شده، از عناصر فعال و قدیمی اصلاح طلب می باشد که در انتخابات سال 94 شورای اصلاح طلبان استان با رای همه احزاب اصلاح طلب به عنوان عضو حقیقی این شورا انتخاب شده است.

علی ای حال نکته جالب حمله افراطیون اصلاح طلب به استاندار سیستان و بلوچستان در حالی است که محبی نیا در دولت اصلاحات به عنوان معاون سیاسی در این استان خدمت می کرد.

در حالی اصلاح طلبان افراطی استان این روزها شرایط خود را نامناسب تر از گذشته می بینند که در گذشته به سبب چراغ سبز برخی کلیدداران استان توانسته بودند رانت های فراوانی برای خود فراهم و منابع مالی هنگفتی به جیب بزنند به نظر می رسد نگرانی اصلی این افراد بیشتر از اینکه انتصابات استاندار باشد جیبشان است!

انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۱۹۵۹


ارسال