پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷ ,24 January 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۷
استعفاء مدیر انجمن هنرهای نمایشی کشور، تکرار روزگار گذشته است؟
 
ارمغان بهداروند، مدیر انجمن هنرهای نمایشی استعفا داد. این سمت توسط مدیرکل هنرهای نمایشی برگزیده می‌شود.
به گزارش عصرهامون به نقل از تسنیم، خبرگزاری ایسنا در حالی خبر از استعفای ارمغان بهداروند می‌دهد که در اوایل دولت یازدهم نیز با آمدن حسین طاهری بخشی از بدنه مدیریت تئاتری از سمت‌های خود کناره‌گیری کردند. ارمغان بهداروند که با آغاز مدیریت مهدی شفیعی به ساختمان خیابان زرتشت رفته بود، از شخصیت‌های همراه و بسیار نزدیک مهدی شفیعی بود.
آقای بهداروند در گفتگویی با ایسنا گفته است از عصر سه‌شنبه 21 فروردین ماه همکاری خود با اداره کل هنرهای نمایشی را قطع کرده است؛ البته وی هیچ توضیحی درباره دلایل کناره‌گیری خود از این سمت ارائه نداده است.
شهرام کرمی، مدیر تازه اداره کل هنرهای نمایشی هنوز تصمیمی درباره تغییرات در سمت‌های مهم اداره متبوع خود نداشته است. اگرچه او خود در زمان مهدی شفیعی در دو دوره متوالی دبیر جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان بوده است و از چهره‌های نزدیک به شفیعی محسوب می‌شود.
باید دید با توجه به نزدیکی تیم اجرایی اداره کل هنرهای نمایشی به مهدی شفیعی و البته رویدادهای زمانه جابه‌جایی او با شهرام کرمی از جمله نامه مشهور به 3000 هنرمند به وزیر، اتفاقات دوران حسین طاهری در حال تکرار شدن است یا آنکه نیروهای اجرایی این اداره کل از حضور کرمی استقبال و دفاع می‌کنند.
انتهای پیام//
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۲۰۱۲


ارسال