يکشنبه ۴ فروردين ۱۳۹۸ ,24 March 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۲
نقوی‌حسینی: طرح سؤال نمایندگان از رئیس‌جمهور منتفی نشده است
 
نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از رویکرد دولت نسبت به سؤالات نمایندگان مجلس از رئیس‌جمهور گفت: طرح سؤال نمایندگان از آقای روحانی منتفی نشده است.
به گزارش عصرهامون و به نقل از تسنیم، سیدحسین نقوی‌حسینی نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه نمایندگان مجلس سؤالات متعددی از رئیس‌جمهور درباره وضعیت بازار ارز و نیز ساماندهی مؤسسات اعتباری دارند، اظهار داشت: معاونان رئیس‌جمهور تلاش می‌کنند نمایندگان سؤال‌کننده از رئیس‌جمهور از طرح سؤال خود منصرف شوند. نمونه‌ای از این مسئله را در سؤال از رئیس‌جمهور درباره وضعیت مؤسسات اعتباری شاهد بودیم و اینکه براساس این اقدامات تعدادی از نمایندگان سؤالات‌ خود را پس گرفتند

وی با بیان اینکه نمایندگان مجلس از طرح سؤال از رئیس‌جمهور منصرف نشده‌اند، گفت: پس از سؤال از رئیس‌جمهور پیرامون تعیین تکلیف و ساماندهی مؤسسات اعتباری، نمایندگان مجلس درخواست طرح سؤالات دیگری درباره وضعیت بازار ارز از رئیس جمهور را مطرح کرده‌اند که خواهان رسیدگی هیئت‌رئیسه مجلس به این سؤالات نیز هستیم.
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس تصریح کرد: وضعیت مؤسسات اعتباری و بازار ارز مساعد نیست، بنابراین نمایندگان سؤال‌کننده خواهان ارائه توضیحات قانع‌کننده‌ای از سوی رئیس جمهور در این زمینه‌ها هستند.
نماینده مردم ورامین در مجلس با بیان اینکه نمایندگان سؤال‌کننده از رئیس‌جمهور، از همه طیف‌ها و جناح‌های سیاسی در پارلمان به‌شمار می‌روند، گفت: این نمایندگان بدون هیچ اغماضی، خواهان بهبود اوضاع اقتصادی کشور هستند، لذا لابی و فشار سیاسی بر عزم آنها تأثیری ندارد.
انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۲۰۳۴


ارسال