پنجشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۹ ,9 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۳۱ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۶
امام جمعه موقت زاهدان:
اولین درس سوم شعبان نفی سازش با ظالم/ دستگاههای امنیتی مراقب جریان نفوذ باشند
 
حجت الاسلام والمسلمین راهداری: سوم شعبان و عاشورای امام حسین(ع) بیانگر آزادی طلبی و نفی دنیا طلبی ست.
به گزارش عصرهامون، حجت‌الاسلام والمسلمین احمد راهداری امام جمعه موقت زاهدان در خطبه های این هفته نمازجمعه زاهدان بابیان این که اولین درس سوم شعبان نفی سازش با ظالم است گفت: سوم شعبان و عاشورای امام حسین(ع) بیانگر آزادی طلبی و نفی دنیا طلبی ست.

وی با تبریک اعیاد شعبانیه و فرارسیدن روز پاسدار تاسیس سپاه پاسداران با فکر زیبای امام(ره) را یکی از نیازهای آن زمان جامعه دانست و افزود: هرچه از عمر انقلاب ما می گذرد نیاز به حضور سپاه بیشتر احساس می شود.

حجت الاسلام راهداری اظهار داشت: سپاه پاسداران در مقابله با جریانات تجزیه طلبی اوایل انقلاب، در دفاع مقدس، در ارائه خدمات سازندگی، در تحریم های مملکت و در سایر سنگرهای انقلاب نقشی کلیدی و اساسی دارد.

امام جمعه موقت زاهدان در خصوص حمله اخیر ائتلاف آمریکایی به سوریه که چندی پیش بر خلاف تصویب کنگره آمریکا و شورای امنیت ملی اتفاق افتاد اذعان کرد: دستگاههای استخبارات بیگانه همچون بی بی سی جریانی را راه انداختند تا حواس افکار جهانی را از آمریکا و همپیمانانش به مسئله واهی تسلیحات شیمیایی سوریه پرت کنند.

وی همچنین با اشاره به بیانات اخیر رهبر انقلاب در دیداران با مدیران و کارمندان وزارت اطلاعات تصریح کرد: برادران امنیتی ما پیرو بیانات اخیر مقام معظم رهبری، مراقب نفوذهای اقتصادی، امنیتی و جریان ها در کشور باشند.

راهداری در پایان شهادت 4 تن از مرزبانان ناجا، سپاه و بسیج را در درگیری اخیر با گروهک تروریستی در مرز میرجاوه تسلیت گفت.
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۲۰۹۲


ارسال