يکشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ ,15 September 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدامات بسیار خوب وزارت اطلاعات در سیستان وبلوچستان گفت: اگر نبود خودگذشتگی و مجاهدت سربازان گمنام امام زمان(عج) ما امروز مثل عراق، افغانستان، پاکستان و سایر کشورهایی بودیم که امنیت برایشان آرزو شده است.
به گزارش عصرهامون، بیش از چند دهه است که سربازان گمنام امام زمان(عج) لرزه بر تن دشمنان این مرز و بوم انداخته اند و با استوار ماندن بر دو اصل خود یعنی التزام فکری و عملی به ولایت مطلقه فقیه و رهنمودهای ایشان توانسته اند برای ایران و ایرانی بویژه در دهه اخیر که دور تا دور این سرزمین کهن را ناامنی فرا گرفته است امنیتی مثال زدنی و فخر آفرین به ارمغان آورند.
بدون شک سربازان گمام امام زمان با مجاهدت های خاموش خود و همچنین تلاش های شبانه روزی که شاید دور از چشم همه باشد اما بر هیچ کسی پوشیده نیست توانسته اند در حالی که روزانه شاهد انفجار بمب های انتحاری در کشورهای همسایه، ناامنی مطلق در این کشورها و همچنین شرایطی که دشمنان جمهوری اسلامی ایران تمام تلاش خود را برای ضربه زدن و به چالش کشیدن امنیت جمهوری اسلامی به کار گرفته اند آرامش را برای این مرز و بوم به ارمغان بیاورند.
در حالی که حتی در کشورهای مدعی اروپایی نیز این آرامش به آرزو تبدیل شده است ، امروز ایرانیان از افتخاری بزرگ به نام سربازان گمنام امام زمان برخوردار هستند که صاحبان اصلی این افتخار آفرینی بی ادعاتر از همه با جانفشانی خود و با کوچکترین چشم داشت دنیوی این افتخار را سبب شده اند.
یکی از اقدامات  "وزارت اطلاعات"  مبارزه با گروهک‌های تروریستی و عوامل آنها بوده که در این مسیر وزارت اطلاعات در ایجاد سازوکارهای امنیتی و با همکاری سایر نهادها همچون ارتش، سپاه پاسداران، ناجا و بسیج به توفیقات بسیاری در جنوب شرق کشور نائل شده است.
 
مرور  برخی از اقدامات سربازان گمنام امام زمان (عج) در جنوب شرق
یکی از اقدامات بزرگ سربازان گمنام امام زمان که برای همیشه در اذهان مردم این خطه از کشور حک شده است دستگیری تروریست بزرگ جنوب شرق عبدالمالک ریگی بود .
پاتک سنگین وزرات اطلاعات به عناصر جیش الظلم در چابهار، دستگیری چند تن از عناصر گروهگ جیش الظلم در سراوان، کشف و شناسایی پیکر شهید دانایی‌فر توسط سربازان گمنام امام زمان(عج)، هلاکت فرمانده سیاسی- نظامی گروهک تروریستی انصار الفرقان، ضرب شست سربازان گمنام امام زمان (عج) به تیم عملیاتی جیش الظلم، هلاکت فرمانده فرمانده عملیاتی گروهک جیش الظلم در جنوب استان و شناسایی عوامل توطئه در سیستان و بلوچستان از دیگر اقدامات سربازان گمنام امام زمان (عج) در جنوب شرق بوده است.
در این راستا ناگفته نماند که صیانت از دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ایران و مقابله با آلودگی و جاسوسی بیگانگان در قالب هیئت ها و شرکت های اقتصادی، مقابله با اقدامات تفرقه افکنانه و مخل وحدت و تلاش در راستای گسترش گفتمان تقریب در استان، مبارزه با تهدیدات و مخاطرات مخابراتی، آزاد سازی گروگان ها از چنگال باندهای آدم ربا. شرارت و گروهک های تروریستی، مبارزه با اشرار و قاچاقچیان عمده و کلان مواد مخدر، برخورد با گروهک های تروریستی از دیگر اقدامات این سربازان گمنام است.

حراست از ایران با لباس گمنامی
علی کرد نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون با اشاره به اینکه در نظام جمهوری اسلامی، سالروز میلاد خجسته امام زمان(عج)، به نام سربازان گمنام ایشان نامگذاری شده است، افزود: این نامگذاری به حق شایسته این دلاوران و ارکان مستحکم و شکست ناپذیر نظام در دفاع از آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی است.
وی گفت: عملکرد سربازان گمنام بسیار عالی است وجود اینها پاسداری و بیداری شان باعث شده امنیت و آسایش پایداری در جامعه مخصوصا در بحث صیانت از آرمان های حضرت امام(ره) و تمامیت ارضی ایران، مقابله با هر گونه توطئه دشمن. معاندین نظام و اشرار مسلح و گروهک های تکفیری داشته باشیم.
کرد ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات وزارت اطلاعات و سربازان گمنام امام زمان(عج) بیان کرد: اگر اینها نبودند ما امروز مثل عراق، افغانستان، پاکستان و سایر کشورهایی بودیم که امنیت برایشان آرزو شده است.
وی با بیان اینکه سربازان گمنام امام زمان(عج) همیشه با خودگذشتگی تمام وجودشان را در صیانت از آرمان ها و دستاوردهای انقلاب و فرامین امام راحل و مقام معظم رهبری قرار دادند گفت: این افراد در مقابله با گروهک های تروریستی بسیار عالی عمل می کنند و هرگونه توطئه دشمن را خنثی کرده و صددرصد موفق بوده اند.
نماینده مردم خاش در مجلس در پایان خاطر نشان کرد: سربازان گمنام امام زمان (عج) سرمایه های مهمی برای کشور هستند که هوشیاری آنان امنیت کشور را رقم زده است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۲۳۴۵


ارسال