پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷ ,24 January 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
سعیدی گفت: در شرایط نا بسامان اقتصادی که کشورمان با مشکل قیمت نرخ ارز مواجه است، رئیس جمهور کشورما ن افکار عمومی را به طرف نحوه فیلتر تلگرام می کشاند.
به گزارش عصرهامون، محمد اسماعیل سعیدی عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در گفت و گو با خبرنگار سرویس اقتصادی «تهران نیوز» با اشاره به مشکلات اشتغال و معیشت مردم اظهار داشت: متاسفانه در طول چند سال گذشته شاهد رکود اقتصادی در کشور بودیم و به موازت آن، بسیاری از جوانان کشورمان با مشکل بیکاری و اشتغال دست و پنجه نرم می کنند و از طرفی دیگر، بسیاری از تولیدکنندگان به دلیل این شرایط نابسامان اقتصادی، دچار ضربه و آسیب های فراوانی شده اند.
وی ادامه داد: مشکلات کنترل قیمت ارز و روند صعودی قیمت دلار در کشورمان، به یکی از مشکلات اساسی تبدیل شده است که دولت باید برای آن چاره ای بیندیشد چرا که کشور در شرایطی است که بی تدبیری و کم کاری تیم اقتصادی دولت را نشان می دهد.
سعیدی تاکید کرد: در شرایط نا بسامان اقتصادی که کشورمان با مشکل قیمت نرخ ارز مواجه است، رئیس جمهور افکار عمومی را به طرف نحوه فیلتر تلگرام می کشاند تا موضوع قیمت ارز رو به فراموشی برود.
نماینده مردم تبریز با بیان اینکه پرداختن به موضوعات حاشیه ای و کم توجهی به موضوعات اصلی ملت به دلیل آن است که هر روز خبرهای بد در حوزه های مختلف به گوش مردم می رسد، افزود: در شرایط بحرانی اقتصادی کشورمان، رئیس جمهور کشورمان برای جلب افکار عمومی به دفاع از پیام رسان های خارجی می پردازد در حالی که همه این ها به دلیل حاشیه راندن مسائل اصلی کشور است.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۲۳۹۵


ارسال