پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷ ,24 January 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۹
مشکلات دنباله دار برق در سیستان و بلوچستان؛
قطعی و افت ولتاژ برق در گرمترین شهر کشور
 
مشکل قطعی و افت ولتاژ برق در سیستان و بلوچستان سال هاست که باعث گلایه های شهروندان شده است.
به گزارش خبرنگار عصرهامون، مردم  سیستان و بلوچستان سال هاست که با مشکل قطعی و افت ولتاژ برق روبرو هستند و در این بین برخی شهرهای استان از جمله راسک و دلگان که رکوردار گرمترین شهرهای کشور شده اند با مشکلات بیشتری دست و پنجه نرم می کنند.
 
روستائیان دلگان در تماس هایی که با برخی پایگاه های خبری داشتند در این خصوص ابراز گلایه کرده و خواستار رفع این معضل شدند.
نارویی یکی از اهالی این منطقه در گفتگو با دلگان پرس با اشاره به افت ولتاژ شبکه برق این روستا، اظهار کرد: وضعیت برق روستای احمد اباد گورک از توابع بخش جلگه چاه هاشم دلگان بسیار حاد است.
 
وی با تاکید براینکه از ابتدای سال 91 مردم روستای احمد اباد گورک از توابع بخش جلگه چاه هاشم دلگان با این مشکل دست و پنجه نرم می کنند، افزود: تابستان دمای هوای در این منطقه به بالای 50 درجه می رسد و کولرهای گازی با این برق جوابگو نیستند.
 
نارویی با بیان اینکه افت ولتاژ برق موجب از کار افتاده شدن وسایل برقی خانگی برقی از اهالی شده است، تصریح کرد: این روستا با کمبود ترانس برق مواجه است.
 
وی با اشاره به اینکه بخش زیادی از مشکل افت ولتاژ برق در این منطقه با دو یا سه ترانس برق برطرف می شود، طرح خاطرنشان کرد: از مسئولان تقاضا داریم تا نسبت به رفع معضلات روستای احمدآباد گوروک جلگه چاه هاشم شهرستان دلگان اقدام کنند.
 
در تماسی که خبرنگار عصرهامون در این خصوص با شرکت برق منطقه ای داشت کسی پاسخگوی تلفن نبود؛ پایگاه خبری عصرهامون همچنان پیگیر این مشکل خواهد بود.
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۲۴۳۱


ارسال