پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷ ,24 January 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
قطعی مکرر اینترنت و تلفن در شهرهای جنوبی سیستان و بلوچستان مشکلات فراوانی را برای مردم این منطقه به وجود آورده است.
به گزارش خبرنگار عصرهامون، سال هاست مردم جنوب سیستان و بلوچستان با مشکل قطعی تلفن و اینترنت روبرو هستند و اقدامی عملی برای رفع این مشکل انجام نشده است.
 
با توجه به پیشرفت‌های چشم‌گیر دنیا در زمینه اینترنت و تلفن‌ مردم برخی شهرها و روستاهای سیستان و بلوچستان هنوز باید در لابه‌لای کوه‌ها به دنبال شکار امواج تلفنی باشند.
 
علی ای حال سهم مردم روستای هودیان دلگان از وجود اینترنت و خطوط تلفن قطعی‌های مکرر چندروزه و چندهفته‌ای است که همواره موجب نارضایتی و اظهار گلایه اهالی این دهستان شده است.
 
جمعی از اهالی دهستان هودیان شهرستان دلگان در گفتگو با خبرنگار دلگان پرس از قطعی های مکرر خطوط تلفن در این منطقه محروم اظهار گلایه کردند.
مرادی یکی از اهالی دهستان هودیان شهرستان دلگان در گفتگو با خبرنگار دلگان پرس اظهار کرد: خطوط تلفن همراه دهستان هودیان شهرستان دلگان از پنج روز قبل قطع است.
 
وی با تاکید بر اینکه خطوط تلفن همراه به صوت مکرر در این منطقه قطع می شوند، افزود: تاکنون اقدامی برای وصل شدن این خطوط در دهستان هودیان شهرستان دلگان انجام نشده است.
 
مرادی اضافه کرد: دهستان هودیان شهرستان دلگان با جمعیتی بالغ بر پنج هزار نفر از داشتن اینترنت و تلفن خانگی محروم است.
وی ادامه داد: قطعی خطوط تلفن همراه از معضلات همیشگی این دهستان محروم است.
 
آنچه مسلم است قطعی مکرر اینترنت و تلفن همراه در دهستان هودیان، مشکلات فراوانی را برای مردم به وجود آورده است که با توجه به نبود برخی امکانات ضروری نیاز مبرم به تلفن همراه، متاسفانه قطع و وصل شدن مداوم، ارتباط ساکنین را با دیگر مناطق دشوار کرده است.
 
در تماسی که پایگاه خبری عصرهامون جهت پیگیری این موضوع با شرکت مخابرات استان داشت، کسی پاسخگوی تلفن خود نبود.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۲۴۴۲


ارسال