پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷ ,24 January 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۸
با هدف حمایت از تولیدات ایرانی؛
همایش شبانان گله داران در زاهدان برگزار می شود/ تجلیل قرارگاه محرومیت زدایی سپاه از 400 گله دار در سیستان وبلوچستان
 
مسئول سازمان بسیج عشایری سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان گفت: با هدف حمایت از کالای ایرانی "همایش شبانان گله داران" با حضور مسئولان قرارگاه محرومیت زدایی و سازمان بسیج، معتمدین و ریش سفیدان استان در زاهدان برگزار می شود.
مهدی جهانزاده در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون با اشاره به برگزاری همایش شبانان گله داران در زاهدان افزود: این همایش فردا 25 اردیبهشت ماه با هدف حمایت از کالای ایرانی و با حضور مسئولان قرارگاه محرومیت زدایی و سازمان بسیج، معتمدین و ریش سفیدان استان در محل باغ امام علی(ع) برگزار می شود.
وی هدف از برگزاری این همایش را ترویج سبک زندگی دینی اسلامی، الگو پذیری جوانان و نوجوانان از زندگی ساده و بی آلایش و بی دغدغه عشایر عنوان کرد و گفت: مردم نوازی. مردم یاری و مردم دوستی، ارج گذاری به نقش جامعه عشایر در پیروزی انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و امنیت حاضر کشور، تحکیم وحدت و همگرایی و ارتقای روحیه وفاداری جامعه عشایر به نظام اسلامی و ولایت مطلقه فقیه، ارزش گذاشتن به مقام والای شهدای عشایر استان، محرومیت زدایی از مناطق خاص ویژه عشایر و الگوی مصرف تولیدات ایرانی به خصوص تولیدات عشایر از دیگر اهداف همایش شبانان گله داران است.
مسئول سازمان بسیج عشایری سپاه سلمان استان در ادامه تبیین نقش بسیج عشایر در دفاع از انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی، تحکیم وحدت وهمگرایی بین اقوام مختلف جامعه عشایری با انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی، ارج گذاری به حضور و نقش جامعه عشایر در پیروزی انقلاب اسلامی و ۸ سال دفاع مقدس، تحکیم ارتقای روحیه وفاداری جامعه عشایری با ولایت فقیه را از منظور‌های برگزاری همایش برشمرد.
جهانزاده در پایان خاطر نشان کرد: در این همایش قرار است توسط قرارگاه محرومیت زدایی کل سپاه پاسداران از 400 نفر از شبانان گله داران سیستان وبلوچستان که از نقاط مختلف استان حضور دارند تجلیل به عمل آید.

انتهای پیام/
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۲۴۴۳


ارسال