چهارشنبه ۷ فروردين ۱۳۹۸ ,27 March 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۹
استاندار سیستان و بلوچستان:
علاقمند به حضور جوانان و زنان در پست های مدیریتی استان هستم/ اعتقادم استفاده از نیروهای بومی است
 
استاندار سیستان و بلوچستان از تلاش خود برای استفاده از جوانان و زنان در پست های مدیریتی استان خبر داد و گفت: اعتقادم، استفاده از نیروهای بومی متخصص و کارآمد است.
به گزارش عصرهامون، دنبال محبی در اولین نشست خبری با اصحاب رسانه از زمان روی کار آمدن به عنوان استاندار سیستان و بلوچستان اظهار کرد: رسانه‌ها رسالت خطیری بر عهده دارند و باید از زبان نقد سازنده استفاده کنند و در کنار مشکلات، ظرفیت‌ها و نقاط قوت استان هم مطرح شود.
وی افزود: نقد مانند هرس کردن درخت است، اگر شاخه و برگ درختان را اصلاح نکنید، درخت دچار مشکل می شود، نقد خوب آن است که ایرادات به درستی بیان شود و اگر مورد مثبتی هم بود باید ارائه شود.
محبی جایگاه خبرنگاران و اصحاب رسانه را ارزشمند دانست و گفت: باکمال میل از انتقادات و پیشنهادات اصحاب رسانه استقبال می کنیم.
وی ادامه داد: در کنار نقد سازنده باید خدماتی که از سوی نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت در سیستان و بلوچستان انجام شده است را بیان کرد.
وی با بیان اینکه مشکل کل کشور و به ویژه سیستان و بلوچستان با مشکل آب مواجه است، گفت: همچنان ذخیره آبی در استان داریم اما باید مردم صرفه‌جویی کنند و با مدیریت مشکلات را برطرف کنیم.
محبی در پاسخ به سئوال عصرهامون در خصوص انتصاب فرمانداران و مدیران حوزه استانداری نیز بیان داشت: تصمیم گرفته ام از بین افراد استان و علی الخصوص جوانان و زنان استفاده کنم.
وی افزود: اعتقادم این است که باید از نیروهای درون استانی و بومی استفاده کنم البته با توجه به تبصره های ابلاغی دولت باید از نیروهای وزارت کشوری استفاده کنیم.
 
گزارش تصویری این نشست را اینجا مشاهده کنید.
انتهای پیام//
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۲۸۴۶


ارسال