چهارشنبه ۷ فروردين ۱۳۹۸ ,27 March 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۷
در راستای محقق کردن شعار سال؛
حمایت از کالای ایرانی، مشق معلم زابلی/ اشتغالزایی برای 20 نفر با مستمری بازنشستگی
 
یک معلم زابلی با دریافت پول بازنشستگی خود چراغ یک کارگاه تولیدی پوشاک ایرانی را روشن و زمینه اشتغالزایی برای بیش از 20 نفر از جوانان را فراهم کرد.
به گزارش عصرهامون، در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان حمایت از کالای ایرانی نامگذاری شد یک معلم زابلی با دریافت پول بازنشستگی خود چراغ یک کارگاه تولیدی پوشاک ایرانی را روشن کرد به گونه ای که علاوه بر ایجاد زمینه اشتغالزایی  برای بیش از 20 نفر از جوانان در عملی کردن شعار سال هم گام نهاد و موفق شد.
گفته می شود در این کارگاه هیچ جنس خارجی تولید نمی شود و همه مواد اوليه براي توليد پوشاك، ايراني و توليد داخل است.
در این رابطه هراتی معلم زابلی با اشاره به نامگذاری شعار سال از سوی رهبر انقلاب مبنی بر حمایت از کالای ایرانی گفت: ٢٠ نفر به صورت مستقيم در اين كارگاه در بخش هاي مختلف بُرِش، دوخت، بسته بندي و فروش مشغول بكار هستند.
 

هراتی بیان کرد: اگر سرمايه حاصل از بازنشستگي در چرخه توليد صرف شود امكان اشتغالزايي فراهم مي شود.
وی با دریافت پول بازنشستگی خود تمامی مبلغ آن را صرف کارگاه خیاطی در شهرستان کرد تا با ایجاد اشتغال برای جوانان شهرستان باری از دوش همشهریان خود بردارد.
حال امید می رود مسئولان از این کارگاه حمایت و مردم نسبت به خریداری تولیدات آن مبادرزت ورزند تا زحمات کارآفرینانی که تمامی سرمایه زندگی خود را این گونه جهت عمران و آبادانی منطقه به کار گرفته اند مثمر ثمر واقع شود.
در پایان خالی از لطف نیست اگر بگوییم با الگو گیری از روش این معلم و با حمایت از کالای ایرانی توسط مردم و مسئولان به طور حتم بی نیازی از دیگر کشورها رقم خورده و نانی که باید بر سفره کارگر ایرانی قرار گیرد از کشور خارج نشده و صرف کارگر ایرانی و سفره ایرانی خواهد شد.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۲۸۵۴


ارسال