چهارشنبه ۷ فروردين ۱۳۹۸ ,27 March 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۲
مدیر تیم‌های ملی کشتی آزاد در رده سنی پایه مطرح کرد:
زنگ خطر جدید برای کشتی ایران/ لشگرکشی روس‌ها و گرجی‌ها به سرزمین‌های اشغالی
 
مدیر تیم‌های ملی کشتی آزاد در رده سنی پایه با تشریح عملکرد نمایندگان جوان و نوجوان کشورمان در تورنمنت‌های اعزامی از ابعاد تازه‌ای از حضور کشتی‌گیران روسی و گرجستانی‌الاصل در ترکیب تیم‌های کشتی رژیم صهیونیستی خبر داد.
به گزارش عصرهامون، امیر توکلیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی فارس درباره عملکرد تیم‌های ملی کشتی آزاد پایه در مسابقات اعزامی گفت: رقابت‌های بین‌المللی رومانی با حضور 23 کشور در سطح بالایی در دو رده سنی نوجوانان و جوانان در شهر بخارست برگزار شد و یک میدان تدارکاتی خوب برای ما محسوب شد.
وی ادامه داد: تیم نوجوانان ما با 6 کشتی‌گیر جهت ارزیابی برخی نفرات و تعیین تکلیف یکی دو وزن در این رقابت‌ها حضور یافته بود که عملکرد خوبی داشتند. نوجوانان خود را برای رقابت‌های جهانی آماده می‌کنند و دهه دوم تیرماه باید در کرواسی به میدان بروند که تمرینات خود به خوبی را زیر نظر کادر فنی خود دنبال می‌کنند.
دارنده مدال نقره جهان گفت: همچنین جوانان کشتی‌گیر کشورمان نیز قبل از مسابقات آسیایی هند که اواخر تیرماه برگزار می‌شود در تورنمنت خوبی شرکت کردند. روس‌ها با تمام توان به رومانی آمده بودند و نفرات اول قهرمانی کشور خود را به همراه داشتند.
توکلیان تصریح کرد: از نکات قابل توجه در رقابت‌های رومانی سرمایه‌گذاری بسیار زیاد و عجیب رژیم اشغالگر قدس در کشتی بود به طوری‌که آنها به ترتیب با 5 و 3 کشتی‌گیر جوان و نوجوانان روس و گرج به رومانی آمده بودند و قصد دارند با همین نفرات هم در رقابت‌های جهانی کرواسی و اسلواکی شرکت کنند که این موضوع زنگ خطری جدی برای کشتی ماست.
وی در پایان خاطرنشان کرد: کشتی‌گیر وزن 86 کیلوگرم این رژیم اشغالگر در رده سنی جوانان سطح بسیار بالایی داشت که در این مسابقات هم به مقام دوم رسید.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۲۸۷۴


ارسال