دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ ,13 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
فرمانده هنگ مرزی زابل از توقیف چهار دستگاه خودروی ترانزیتی حامل سوخت قاچاق در مرزهای شمالی سیستان و بلوچستان خبر داد و گفت: در این رابطه چهار تبعه افغانستانی دستگیر شدند.
به گزارش عصرهامون، رضا علی احمدی فرمانده هنگ مرزی زابل با اشاره به توقیف چهار خودروی حامل سوخت قاچاق در مرز ایران و افغانستان افزود: مرزداران در پایانه مرزی میلک با توقیف این 4 خودرو بیش از 33 هزار لیتر فرآورده های سوختی قاچاق کشف و ضبط کردند.
وی بیان کرد: این محموله قاچاق شامل 22هزار و 266 لیتر گازوئیل  و 11 هزار و 16 لیتر بنزین به ارز ریالی بیش از 614 میلیون ریال است.
فرمانده هنگ مرزی زابل ادامه داد: در این رابطه 4 تبعه افغانستان که قصد خروج  این میزان سوخت را از مرزهای استان داشتند دستگیر شدند.
 
محموله500 میلیون ریالی کالای قاچاق در مهرستان کشف شد
اسماعیل منصوری فرمانده انتظامی مهرستان در جنوب سیستان و بلوچستان هم در خبری جداگانه از کشف محموله 500 میلیون ریالی قاچاق برنج و انبه در این شهرستان خبر داد و گفت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و در پی کسب خبری از ورود محموله کالای قاچاق شناسایی و دستگیری قاچاقچیان در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.
وی بیان کرد: ماموران پس از شناسایی محل تردد قاچاقچیان اقدام به ایست بازرسی مقطعی در آن محل کردند که در این راستا به دو دستگاه خودرو تویوتا مشکوک و دستور ایست دادند که رانندگان بدون توجه به فرمان پلیس فرار کردند.
منصوری تصریح کرد: پس از مدتی تعقیب و گریز قاچاقچیان با تنگ شدن عرصه با به جا گذاشتن خودروهای حامل بار قاچاق از محل متواری شدند.
فرمانده انتظامی مهرستان خاطر نشان کرد: ماموران در بازرسی از این خودروها مقادیر قابل توجهی برنج و انبه قاچاق به ارزش 500 میلیون ریال کشف کردند.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۳۲۵۳


ارسال