چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷ ,20 February 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۱۵ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۰
پلیس بلژیک به کاهدان زد
 
فرد بازداشت شده در بلژیک که ادعا می‌شده از طرف جمهوری اسلامی مأمور بوده همایش سازمان تروریستی منافقین را به هم بزند، از اعضای شناخته شده همین سازمان است.
به گزارش عصرهامون، روزنامه «کیهان» در ویژه‌های خود نوشت: یک روز پس از برگزاری همایش ضدایرانی منافقین در پاریس و همزمان با سفر اروپایی رئیس‌جمهور، پلیس بلژیک مدعی بازداشت ۲ ایرانی شد که قصد داشتند به همایش سالانه منافقین در پاریس حمله کنند.
بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به سناریوی اخیر در بلژیک گفته بود: افراد بازداشت شده از اعضای شناخته شده گروهک منافقین هستند و آماده‌ایم با ارائه اسناد لازم در جهت روشن کردن ابعاد واقعی این سناریو، همکاری کنیم.
پلیس بلژیک ادعا کرده بود: مرد ۳۸ ساله به نام «امیر. س» و زن ۳۳ ساله به نام «نسیم . ن» که هر دو تبعه بلژیک هستند، به تلاش برای اقدام تروریستی متهم شده‌اند.
اما تصاویر منتشره نشان می‌دهد که یکی از بازداشت‌شدگان که رسانه‌های بلژیکی از او به عنوان امیر. س نام می‌بردند، «امیر سعدونی» نام دارد و از اعضای شناخته شده سازمان تروریستی منافقین بوده و حتی با سران این سازمان از جمله مهدی ابریشم‌چی نفر دوم منافقین نیز عکس یادگاری دارد.
نکته جالب توجه و قابل تأمل در این میان، شانتاژ هماهنگ دولت‌های بلژیک و هلند و فرانسه و آلمان در یکی دو روز اخیر با موضوع دستگیری افرادی است که ادعا می‌شود می‌خواسته‌اند نشست منافقین را بر هم بزنند و این در حالی است که موضوع اصلی، دادن اجازه تردد و اقامت و فعالیت به سازمان جنایتکار و تروریستی منافقین با سابقه ۱۷ هزار ترور می‌باشد.
انتهای پیام//
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۳۳۳۱


ارسال