جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ ,27 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۰
نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی:
اروپایی ها قابل اعتماد نیستند
 
نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: اروپا هیچ وقت همراه ما نبوده هرگاه منافع آن ایجاب کند از جمهوری اسلامی ایران بهره می برد و هرموقع احساس کند منافعش در جای دیگری است پشت پا می زند.
حسینعلی شهریاری در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون با اشاره به بد عهدی آمریکا در مذاکرات هسته ای اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب( مدظله العالی) از ابتدای روند مذاکرات فرمودند که به طرف مقابل خوشبین نیستند؛ اروپا هیچ وقت همراه ما نبوده هرگاه منافع آن ایجاب کند از جمهوری اسلامی ایران بهره می برد و هرموقع احساس کند منافعش در جای دیگری است پشت پا می زند.
وی با اشاره به عدم همکاری اروپایی ها در برجام گفت: اینها می خواهند زمان از دست برود؛ دولتمردان باید هر چه سریعتر تکلیف را مشخص کنند و اگر قرار نیست برجام انجام شود ما هم از آن بیرون بیاییم و به کارهای قبل از برجام رسیدگی کنیم.
نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی با توجه به واگذاری مدرن سازی راکتور اراک به انگلیس افزود: انگلیس از ابتدا هم پیمان و نوکر آمریکایی ها به شمار می رفته است، ما باید روی پای خود بایستیم و متکی به ملت باشیم تا به اهدافمان دست یابیم.
وی در تایید مطلب فوق بیان کرد: انگلیس روبای پیرمکار است.
 
FATAمنافع ایران را به خطر می اندازد
شهریاری در بخش دیگر سخنان خود درخصوص لایحه FATA افزود: اصلا قرار نیست این لایحه تصویب شود زیرا منافع ایران را به خطر می اندازد، در این راستا باید مقاومت کرد و مجلس زیر بار نرود.
نماینده مردم زاهدان در مجلس خاطر نشان کرد: اروپایی ها قبل از گفته رئیس جمهور از موضع گیری سردار حاج قاسم سلیمانی و سردار جعفری دچار شوک شدند که این شوک ها قطعا تاثیر گذار است.


انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۳۳۸۱


ارسال