چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷ ,20 February 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
مربی دومیدانی سراوان برای نخستین بار در این شهرستان درجه مربیگری سطح یک جهانی این رشته را کسب کرد.
به گزارش عصرهامون، مسئول کمیته ورزش بانوان شهرستان سراوان و مربی دومیدانی این شهرستان پس از شرکت در دوره بین المللی این رشته، موفق‌ به کسب درجه مربیگری سطح یک جهانی شد.
مهین خیرخواه شهستان  مسئول کمیته ورزش بانوان شهرستان سراوان و مربی این رشته در سراوان در گفت و گو با شستون گفت: حدود ۱۴ سال می باشد که به سمت فعالیت های ورزشی گرایش یافته و از هشت سال گذشته در مسابقات مختلف ورزشی حضور داشته و مقام های اول، دوم و سوم را در سطح کشوری و استانی کسب کرده ام.
بانوی محجبه و ورزشکار سراوانی گفت: در حال حاضر سرگروه تربیت بدنی گروه های آموزشی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان و در هیئت های ورزشی شهرستان مشغول به فعالیت می باشم.
خیرخواه شهستان که به عنوان مدرس کشوری از طرف فدراسیون همگانی در رشته طناب زنی نیز فعالیت دارد، خاطر نشان کرد: دارای کارت های مربیگری درجه سه و دو در رشته های مختلف است.
وی هدف خود از حضور در رشته های مختلف ورزشی را کسب عنوان های برتر ملی و بین المللی توسط ورزشکاران سیستانی و بلوچستانی و به ویژه ورزشکاران سراوان عنوان و اضافه‌کرد: کسب مقام سوم کشوری در رشته بسکتبال و شرکت در مسابقات انتخابی تیم ملی کریکت در سال ۹۵  را نیز در کارنامه ورزشی خود دارم.
ایرج رستم زهی رئیس هیئت دو ومیدانی سیستان و بلوچستان روز یکشنبه ۱۷ تیرماه سال جاری در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: بهرام بمپوری و مهین خیرخواه 2 دونده استان برای نخستین بار موفق به کسب درجه مربیگری سطح یک جهانی این رشته شدند.
وی افزود: این مربیان دو و میدانی سیستان و بلوچستان با شرکت در دوره مربیگری که از چهار تا 16 تیرماه در تهران برگزار شد این موفقیت را برای استان کسب کردند.
رئیس هیئت دومیدانی سیستان و بلوچستان گفت: درحال حاضر 110 مربی درجه سه، 2 مربی درجه 2 و سه مربی درجه یک دو و میدانی در سیستان و بلوچستان فعالیت می کنند.
وی خاطر نشان کرد: بیش از 2 هزار ورزشکار این استان به طور سازمان یافته در رشته دو و میدانی فعالیت می کنند.

انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۳۴۳۱


ارسال