سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ ,13 November 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۱ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۸
فرماندار: کمبود آب در زهک وجود ندارد
 
فرماندار زهک گفت:هیچ گونه قطعی و کمبود آبی در زهک وجود ندارد.
به گزارش عصرهامون، از ابتدای صبح امروز عکس ها و مطالبی مبنی بر کمبود آب در حوزه شهرستان زهک در شبکه های مجازی در حال باز پخش می باشد که این موضوع از سوی مسئولان رد و شایعه تکذیب شد.
فرماندار زهک در این رابطه گفت: کمبود آب در زهک با توجه به اینکه از این شهرستان به دیگر نقاط سیستان آبرسانی صورت می گیرد به این معناست که باید کل سیستان در حال حاضر مشکل آب شرب داشته باشد که این گونه نیست.
جمشید رخشانی نسب در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون، افزود: وضعیت آب شرب زهک و کیفیت و کمیت آن هیچ مشکلی ندارد و مردم نباید به شایعات توجهی داشته باشند.
وی ادامه داد: برخی افراد با پخش شایعاتی در فضای مجازی به دنبال رسیدن به اهداف شوم خود هستند و مردم باید در این زمینه هوشیار باشند و اخبار و مطالب را از مراجع رسمی دنبال کنند.
وی در خصوص شایعه بد بو بودن کیفیت آب نیز گفت: در حال حاضر خودم از آب شرب موجود در شبکه لوله کشی در حال استفاده هستم و آب شرب هیچ مشکلی ندارد و آب موجود در شبکه آب شرب این شهرستان کاملا سالم و بهداشتی است.

وضعیت آب شرب زهک عادی است
سرپرست امور آبفا زهک نیز در این خصوص گفت: در حال حاضر وضعیت آب شرب در این شهرستان عادی است و مشکلی وجود ندارد.
سید محمدرضا طباطبایی در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون، افزود: تاکنون کمبود و یا مشکلی در حوزه آب شرب شهری به این شرکت اطلاع رسانی نشده است.
وی ادامه داد: مردم باید اخبار و مطالب را از رسانه های رسمی دنبال کنند و نگذارند اینگونه شایعات باعث نگرانی و ناراحتی آنان شود.
خبرنگار پوریا جهانتیغی

انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۳۴۶۵


ارسال