پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰ ,28 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۱
قاتل فراری را شناسایی کنید+تصویر
 
پلیس پایتخت برای شناسایی و دستگیری یک قاتل فراری از مردم کمک خواست.
به گزارش عصرهامون به نقل از دانا، بعدازظهر 12 دی سال گذشته از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110وقوع یک نزاع و درگیری در خیابان شهید مصطفی خمینی – ابتدای کوچه سیداسماعیل- به کلانتری 113 بازار اعلام شد که با حضور مأموران کلانتری و امدادگران اورژانس در محل، فرد مصدوم به بیمارستان منتقل شد؛ اما پس از چند ساعت و با وجود انجام اقدامات درمانی فوت کرد.
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمد، پرونده در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت و آنان با بررسی تصاویر به‌دست آمده از دوربین مداربسته داخل مغازه دریافتند که مردی 30 ساله بلافاصله پس از ورود به داخل مغازه با شاگرد مغازه درگیر شده است و طی آن مورد اصابت جسم تیز قرار گرفته و پس از انتقال به بیمارستان فوت کرده است.
صاحب مغازه در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: روز حادثه ناصر بارها به مغازه من زنگ زد و با شاگردم حمید درگیری لفظی پیدا کرد. زمانی که او داخل مغازه شد، بدون هیچ صحبتی به سمت حمید رفت و با هم درگیر شدند. در آن لحظه بلند شدم تا آنها را از هم جدا کنم که چاقویی که دست شاگردم حمید بود به دست من خورد و من از ناحیه دست زخمی شدم. به کمک همسایه‌ها مشغول جدا کردن ناصر از شاگرد مغازه بودم که ناگهان چاقویی که دست حمید بود به سینه ناصر برخورد کرد و پس از چند لحظه او روی زمین افتاد. بلافاصله به اورژانس زنگ زدیم.

شاهدان صحنه درگیری نیز در اظهاراتی مشابه‌ عنوان داشتند که با شنیدن صدای داد و فریاد همسایه‌ها مبنی بر اینکه داخل مغازه چاقوکشی و درگیری شده خودشان را به محل درگیری رسانده و متوجه شدند که شاگرد مغازه به‌ نام حمید 31 ساله با چاقو، فردی به‌ نام ناصر 30 ساله را از ناحیه قفسه سینه مجروح کرده و از محل متواری شده است.
کارآگاهان اداره دهم با شناسایی محل سکونت حمید در خیابان 17 شهریور به تحقیقات از همسایگان محل سکونت وی پرداخته و مشخص شد که حمید به‌صورت مجردی زندگی می‌کند؛ در ادامه با شناسایی دیگر اعضای خانواده حمید، تحقیقات از آنان انجام شد و آنها نیز همگی عنوان کردند که هیچ اطلاعی از حمید ندارند.
سرهنگ علی ولیپور گودرزی، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: از آنجا که تلاش‌ها برای دستگیری حمید تاکنون بی‌نتیجه مانده است با انتشار تصویر بدون پوشش متهم که به درخواست بازپرس شعبه ششم بازپرسی دادسرای ناحیه 27 تهران انجام شده از مردم می‌خواهیم چنانچه موفق به شناسایی تصویر متهم متواری شده و اطلاعاتی در خصوص مخفیگاه یا محل‌های تردد وی دارند اطلاعات خود را در این خصوص از طریق شماره تماس 51055437 در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۳۸۵۸


ارسال