پنجشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۹ ,9 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۴
نائب رئیس اتحادیه طلا و جواهر:
کاهش یک میلیون تومانی سکه در کشور
 
نائب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: قیمت جهانی سکه و طلا تغییراتی نداشته است و باید صبر کنیم ببینیم که فردا چهارشنبه قیمت رسمی جهانی سکه و طلا چه میزانی اعلام می شود.
به گزارش عصرهامون،محمد کشتی آرایی، نائب رئیس اتحادیه طلا و جواهر در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی راه دانا؛ در خصوص آخرین قیمت طلا و سکه در کشور اظهارداشت: افزایش قیمت طلا و سکه با توحه به عرضه و تقاضا در کشور تعیین می شود و دلیل اینکه در چند وقت اخیر شاهد افزایش قیمت سکه و طلا در کشور بودیم این است که تقاضا برای خرید سکه و طلا افزایش یافته است.
 
وی در خصوص آخرین وضعیت نرخ سکه و طلا در کشور گفت: قیمت طلا نسبت به روز گذشته حدود یک میلیون کاهش یافته است ، دلیل این امر هم کاهش تقاضا برای خرید سکه و طلا بوده است که بازار این قیمت را تعیین برای سکه و طلا تعیین کرده است .
 
نائب رئیس اتحادیه طلا و جواهر در پایان گفت: قیمت جهانی سکه و طلا تغییراتی نداشته است و باید صبر کنیم ببینیم که فردا چهارشنبه قیمت رسمی جهانی سکه و طلا چه میزانی اعلام می شود.
 
کشتی آرای همچنین در خصوص اخلال گران بازار سکه و ارز عنوان کرد: قیمت سکه و طلا در کشور بر اساس عرضه و تقاضا تعیین می شود و اخلال گران نقشی در افزایش قیمت سکه و طلا در کشور نداشته اند.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۳۹۱۳


ارسال