دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ,18 February 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
مسئول هلال احمر شهرستان میرجاوه از اعزام کاروان سلامت هلال احمر استان مازندران به این شهرستان و راه‌اندازی کمپین ملی نذر آب در میرجاوه خبر داد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون،محمدامین هاشمزهی در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد: با توجه به خشکسالی های اخیر در استان، جمعیت هلال احمر در نظر دارد در راستای تحقق اهداف بشردوستانه و خیرخواهانه و به منظور ارتقای سطح بهداشت و سلامت جامعه روستایی و شهری مناطق متاثر از پدیده خشکسالی، با راه اندازی کمپین ملی نذر آب و توزیع تانکر آب در روستاهایی که با بحران آب روبرو هستند به حل این مشکل کمک کند.

وی افزود: کاروان سلامت جمعیت هلال احمر مازندران در همین راستای به شهرستان میرجاوه سفر می کند و توزیع بسته‌های حمایتی شامل ملزومات بهداشتی و معیشتی و طرح نذرآب با مشارکت خیرین و نیکوکاران و داوطلبان جمعیت هلال احمر از جمله برنامه های این کاروان است.

وی خاطرنشان کرد: اعزام تیم های پزشکی به 19 شهرستان از استان سیستان و بلوچستان از دیگر برنامه های جمعیت هلال احمر است که در این راستا پزشکان متخصص همراه کادر درمانی از جمعیت هلال احمر استان مازندران در قالب کاروان سلامت در شهرستان میرجاوه حضور پیدا کنند و سعی شده تا تخصص هایی که در شهرستان وجود ندارد در قالب این کاروان به میرجاوه اعزام شوند.

هاشمزهی تاکید کرد: این تیم پزشکی از 12 مرداد در شهرستان حضور می یابند و تیم هایی نیز برای غربالگری به روستاهای هدف اعزام می شوند، دهستان جون آباد مرکز استقرار تیم اعزامی به شهرستان میرجاوه خواهد بود و با هماهنگی مرکز بهداشت و بخشداری ها تیم هایی نیز به سایر روستاها اعزام خواهند شد.

انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۳۹۵۵


ارسال