دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ,18 February 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۱۴
سردار شریف در گفت وگو با عصرهامون:
قرارگاه سازندگی خط مقدم سپاه برای محرومیت‌زدایی/ رسالت خبرنگاران به رخ کشیدن خدمات ارزشمند انقلاب اسلامی است
 
سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: قرارگاه سازندگی و محرومیت زدایی سپاه از دیگر عرصه هایی است که سپاه می تواند به واسطه آن به دولت کمک و باری را از روی دوش دولت که در نهایت دوش ملت است، بردارد.
سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار عصرهامون ضمن تبریک روز خبرنگار به اصحاب رسانه اظهار کرد: امروز یکی از مولفه های قدرت، افکار عمومی است که در این راستا رسانه ها می تواند در جهت منافع ملی، آرمان‌های انقلاب و توسعه کشور کمک کنند.
 
رسالت خبرنگاران به رخ کشیدن خدمات ارزشمند انقلاب اسلامی است
وی یکی از وظایف اصحاب رسانه و رسانه ها را پل ارتباطی بین مردم و مسئولین عنوان کرد و ادامه داد: نشان دادن کمبودها و نارسایی ها و رساندن آنها به گوش مسئولین دیگر وظیفه اصحاب رسانه است، در این راستا رسالت بسیج به عنوان یک رسانه محبوب مردمی عظیم تر و بزرگتر است که امیدوار هستیم بسیج رسانه با سواد رسانه ای و تلاش ویژه ای که دارد رسالت خود را به خوبی انجام دهد و بتواند در جهت تحقق آرمان های انقلاب اسلامی و پاسداشت خون شهیدان و سربلندی و عظمت کشورایران اسلامی کمک کند.
سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه بیان یک اتفاق که برای افکار عمومی دارای اهمیت است خبر نام دارد، افزود: جان مایه اصلی خبر بخشی است که برای افکار عمومی اهمیت ویژه‌ای دارد و یا تاثیری درتصمیم‌گیری مسئولین کشور برای تحقق یک مسئله دارد.
این مسئول با بیان اینکه نقش اصحاب رسانه نقش بسیار خطیری است، گفت: امروز جنگ اراده ها ست و رسالت شما خبرنگاران به رخ کشیدن خدمات ارزشمند انقلاب اسلامی است.
وی تصریح کرد: تمام بحران ها را به فضل الهی و هدایت رهبر کبیر انقلاب پشت سر گذاشته ایم و بحران اقتصادی کنونی را هم با موفقیت سپری خواهیم کرد.
سردار شریف اذعان کرد: چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی می گذرد دشمنان صفی واحد به سرکردگی آمریکا و صهیونیست ها و مرتجعین منطقه و گروهک هایی که بارها و بارها از ملت ایران تودهنی خورده اند، ایجاد و تلاش دارند بگویند نظام جمهوری اسلامی ناکارآمد است و مردم ایران رضایتمندی کاملی ندارند، این خلاصه پیام دشمن در این سال ها است.
 
سپاه پاسداران رسالت پاسداری از انقلاب اسلامی را بر عهده دارد
وی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، مولود انقلاب اسلامی است و رسالت پاسداری از انقلاب اسلامی را بر عهده دارد، گفت: به خاطر حوزه تهدیدات نظامی و جریان جنگ تحمیلی و دفاع مقدس جانانه ملت ما و تداوم دشمنی دشمنان و احتمال تحرک در عرصه نظامی در آینده، بنای سپاه برای این است که درسی که از دفاع مقدس گرفته درس توانمند سازی و قدرت دفاعی کشور باشد که بتواند بازدارندگی لازم را برای کشور برای سال های متمادی داشته باشد.
سردار شریف در تکمیل مطلب فوق تصریح کرد: دشمن تلاش می کند تا این قدرتی را که موجب بازدارندگی، ایجاد امنیت و موجب کمک به توسعه و رفاه کشور شده را به چالش بکشد که از دشمن انتظاری بیش از این متصور نیست و مهم این است که ما اهمیت اقتدار دفاعی کشور و نیت دشمن را به خوبی ارائه دهیم.
 
تلاش سپاه برداشتن بار از روی دوش دولت که در نهایت دوش ملت است، می باشد
این مسئول با بیان اینکه حوزه امنیتی جزو وظایف ذاتی نیروهای مسلح در هر کشوری است، افزود: قطعا این حوزه با مدیریت مقام معظم رهبری کار خود را به خوبی انجام داده و تقریباً همه آگاهان نظامی به آن اذعان دارند.
سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پایان خاطر نشان کرد: قرارگاه سازندگی و قرارگاه محرومیت زدایی سپاه از دیگر عرصه هایی است که سپاه می تواند به واسطه آن به دولت کمک کند به گونه ای که در سال های اخیر در این حوزه به شدت درجهت تقویت زیرساخت های کشور فعال بودند و هر نیازی را که دولت ها اعلام و بستر حداقلی حضور سپاه را برای انجام آن فراهم کردند سپاه تلاش کرده که باری را از روی دوش دولت که در نهایت دوش ملت است، بردارد.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۴۰۴۴


ارسال