چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ ,23 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۲
​رئیس سازمان فرهنگی شهرداری زاهدان:
رسانه ها نقش بسزایی در افزایش فرهنگ عمومی جامعه دارند
 
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری زاهدان گفت: کمک رسانه ها با دستگاه های اجرایی می تواند نقش موثری در ترویج فرهنگ عمومی جامعه داشته باشد.
به گزارش عصرهامون، داود ذوالفقاری در بازدید از دفتر این پایگاه خبری که به مناسبت روزخبرنگار انجام شد اظهار کرد: جامعیت دادن به نگاه های آموزشی، فرهنگی و اجتماعی با تحکیم وحدت میان رسانه و مسئولان دستگاه های اجرایی نقش بسزایی در افزایش فرهنگ عمومی شهروندان دارد.
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری زاهدان افزود: شهرداری علیرغم تمامی مشکلاتی که دارد باز هم تلاش می کند تا بهترین خدمات را برای شهروندان مهیا کند و به ویژه در حوزه فضای سبز نیز اقدامات زیادی انجام داده است که در این مبحث همکاری جدی شهروندان مطالبه جدی ما است.
وی خاطرنشان کرد: شهرداری با توجه به وظیفه ذاتی خود نسبت به اجرای فضای سبز در شهر اقدام می کند اما با توجه به اینکه نگهداری مهم تر از ایجاد است متاسفانه در حوزه حفظ و نگهداری از فضای سبز و درختان کاشته شده در شهر با همکاری خوبی از طرف مردم مواجه نمی شویم.
وی تصریح کرد: بارها شاهد بوده ایم که درختان و گیاهان مختلفی در بولوارها و پارک های شهر زاهدان کاشته می شود اما در مدت زمان کوتاه از بین رفته و یا جابجا می شود که این موضوع تاثیر منفی زیادی در زشت کردن چهره شهر و کاهش سرانه فضای سبز دارد.
وی ادامه داد: ورود رسانه ها به حوزه فرهنگ سازی عمومی بسیار می تواند یاری رسان شهرداری باشد و ما نیز این آمادگی را داریم تا نسبت به تعامل دو سویه و متقابل با تمام ظرفیت در خدمت اصحاب رسانه باشیم.
ذوالفقاری بیان کرد: پیگیر مطالب روزانه اخبار و مطالب پایگاه خبری عصرهامون هستم و معتقدم این رسانه، امانت دار و بر مبنای صداقت فعالیت می کند که جای تقدیر و تشکر دارد.
انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۴۰۷۸


ارسال